Кабачки, вирощування, терміни посіву, сорти

Описание: Все про вирощування рослин родини гарбузових — гарбуз, кавун, диня, кабачок та інші

Nesmeyana
Nesmeyana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 32
З нами: 7 місяців 19 днів

Сообщение #1 Nesmeyana » 10.05.2017, 07:33

Перше питання, коли висівати кабачки. Бо хочеться саме ранніх, адже вже потім городини буде всякої повно, і кабачки не будуть такі бажані на столі. Ще цікавить хто які сорти кабачків сіє? У нас безплідний сорт Грибовський 37... Вони багато пустоцвіту дають, а в кінці вегетації починають давати багато плодів. А цукіні значно краще - вони дають одночасно жіночі і чоловічі квітки.

Utolya
Utolya
Повідомлення: 33
З нами: 7 місяців 10 днів

Сообщение #2 Utolya » 10.05.2017, 07:57

Я на розсаду якщо і сію, то на 1-травневі свята. Щоб розсада була з 1 листочком справжнім. А взагалі, кинула цю затію. Цього року у ті ж травневі відразу сухими під 5-літрову пляшку сію. Знімаю, коли перестають уміщатися під нею або жарко стає. Розсада поки буде приживатися, вже посіяні наздоженуть. А якщо вона буде більша, то укриття доведеться будувати від заморозків. Тому відмовилася.
Забула. У минулому році пробувала кінчики насіння надкусувати. Не пам'ятаю в якій темі обговорювалося і відео було китайське з ютуба. В цілому, на огірках різниці не було, а кабачки всі надкусила (6 штук), тому не з чим порівняти. Зійшли через 5 днів.

Hada
Hada
Повідомлення: 24
З нами: 5 місяців 17 днів

Сообщение #3 Hada » 10.05.2017, 08:55

Завтра планую сіяти гарбузи, кабачки і огірки. Вже грядка накрита плівкою, щоб земля прогрівалася, а насіння сьогодні замочу, щоб висівати вже замоченим для пришвидшення появи сходів. Сіяти буду в добре заправлені перегноєм ямки і накриті 5-літровими пляшками – це гарбузи і кабачки, мені їх багато не потрібно по 2-3 кущика вистачить з головою на нашу невеличку сім’ю. А огірки під плівку.

Sonka
Sonka
Повідомлення: 16
З нами: 1 місяць 14 днів

Сообщение #4 Sonka » 17.06.2017, 16:48

Звернула увагу – цього року на кабачках більшість квітів чоловічі. Раніше навпаки - коли зривала чоловічу квітку і запилюють вручну, то жіночих більше явно було. Тепер ось так

Вернуться в «Вирощування баштанної продукції»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 2 гостя