Як стимулювати набір ваги у поросят

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 19.05.2016, 13:49

Для швидкого набору м'язової маси у поросят вже давно розроблені спеціальні препарати: ферменти, гормони, антибіотики. Перераховувати їх не буду, так як я не прихильник застосування цих препаратів. Адже потім таке м'ясо, напхане гормонами або ферментами, потрапляє на прилавок, і ви самі його вживаєте в їжу - а як воно діє на організм людини, достеменно не з'ясовано.

Одним з найбільш безпечних методів стимуляції росту вважаються вітаміни. Основний вітамін для поросят - це вітамін D. Він допомагає кальцію засвоюватися. Вітамін D синтезується під дією ультрафіолетових променів. Якщо поросята утримуються в приміщенні, то необхідно робити регулярні ін'єкції цього препарату або збагатити раціон тварин кормами, багатими на вітамін D.

У разі, коли тварини знаходяться на сонці весь світловий день, також потрібно особливе ставлення до цього вітаміну. Це обумовлено тим, що домашні свині виведені в результаті селекції і відрізняються високою енергією росту, тому навіть при достатній кількості сонячного світла їм не вистачає цього вітаміну.

Вітамінні комплекси також містять і інші важливі вітаміни, що впливають на набір ваги поросят і їх здоров'я. Вітаміни групи D знаходяться у великій кількості в риб'ячому жирі, рибному борошні, тваринному маслі, молоці, зеленій траві, ріпі, сіні люцерни, конюшини та інших бобових трав, скошених в період до цвітіння і на початку цвітіння і прибраних в гарну погоду.

З препаратів з безпекою можна використовувати Нуклеопептід. Цей препарат збільшує прирости на 12-25%. Але, на відміну від анаболіків, ферментів і антибіотиків, абсолютно легальний і навіть рекомендований до застосування як ветеринарними, так і медико-санітарними відомостями. Ми самі широко його використовуємо в клініці, в реабілітаційний період після хвороби, і тварини значно швидше приходять в норму. Випускається в зручній формі - по 100 мл у флаконі. Дуже корисний тваринам у багатьох відношеннях, підсилює імунітет. Рекомендується тваринам із затримками набору ваги.

Застосування Нуклеопептіда дозволяє скоротити терміни відгодівлі на 10-15%, знизити собівартість м'яса на 6-12%, а у хутрових звірів підвищити якість шкурки. До речі, Нуклеопептід рекомендують застосовувати собакам перед виставкою, для поліпшення якості вовни. Нуклеопептід нетоксичний, не викликає алергії і анафілактичних реакцій, поєднується з хіміотерапевтичними засобами і вітамінами, не впливає на санітарно-ветеринарну оцінку сільгосппродукції.

Вернуться в «Свинарство»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость