Купить или делать самому инкубатор

Описание: Всі види птахівництва, від приватного, до промислового. Інкубація, вирощування молодняка, догляд за птицею, забій і переробка

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 72
З нами: 9 місяців 17 днів

Сообщение #1 Alona » 08.11.2016, 18:29

Еще не сезон, но уже мы задумались про инкубатор. Все как-то раньше квочка была наседкой, но в этом году хотим попробовать инкубатор. Разнообразие бытовых инкубаторов довольно таки большое, и выбрать для меня сложно. И задумались мы может самостоятельно сделать простой без всяких переворотов. И купить необходимо лишь терморегулятор, думаю может на том же самом Алиекспресс или может где иначе. В общем кто что посоветует, или не париться и купить готовый. Тогда какого производителя?

Solnce
Аватара
Solnce
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 43
З нами: 7 місяців 21 день

Сообщение #2 Solnce » 15.11.2016, 15:54

На мою думку не варто тратити час на виготовлення інкубатора, адже є багато пропозицій на різний як кажуть смак. З автоматичним переворотом чи ручним, на велику чи малу кількість яєць, з пінопласту чи іншого матеріалу – навіщо щось придумувати?

Motyr
Motyr
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 9
З нами: 8 місяців 10 днів

Сообщение #3 Motyr » 20.11.2016, 08:26

Старий холодильник у сусідки (стояв на вулиці),
4 лампочки на 60 watt - 4 патрона Е27,
трохи рейки дерев’яної,
трохи сітки зварної,
3 кулера для комп'ютера,
Регулятор температури і вологи (з ebay), 18$
трохи пінопласту і монтажної піни,
не великий шматок гіпсокартону

На виході енергоефективний саморобний інкубатор з гарною виводимістю, ручним переворотом і автоматичним підтриманням температури та вологості на майже 500 курячих яєць обійшовся мені максимум в 600 грн. А заводський на таку кількість яєць буд коштувати разів в 10 дорожче. Тож вважаю варто і потратити час та самому зробити інкубатор, особливо якщо плануєте велику кількість яєць закладати.

sidr
Аватара
sidr
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 7 місяців 20 днів

Сообщение #4 sidr » 02.01.2017, 09:40

Думав створити нову тему про вибір інкубатора, але вирішив тут запитати тих хто має побутовий невеличкий інкубатор їх відгуки. Зараз вибираю який купити і поки не знаю на що орієнтуватись, єдине що для себе вирішив - на яку кількість мені потрібен інкубатор - близько 100 штук курячих. А все інше не знаю що краще: обігрів лампами не такий ефективний, але легко замінити якщо перегорить на відміну від ТЕНу, переворот ручний чи автоматичний, якій фірми віддати перевагу.

Вернуться в «Птахівництво»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость