Чи можна тримати перепелів у квартирі

Описание: Всі види птахівництва, від приватного, до промислового. Інкубація, вирощування молодняка, догляд за птицею, забій і переробка

Solana
Solana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 40
З нами: 1 год

Сообщение #1 Solana » 16.11.2016, 17:54

Доброго вечора шановні. Вечори нині довгі і буває немає чим зайнятись. Ось і читаю форуми, де люди розповідають як вирощують та доглядають курей чи інших свійських тварин. І собі кортить також мати яєчко від своїх курей. Але в квартирі багато не розженешся, але надумала та начитала про розведення перепелів у квартирі. Є хто каже що запаху немає якщо вчасно прибирати і не багато тримати, а є й такі що кажуть що птиця все одно вибачте смердить. Ось і думаю чи варто заводити перепілок у квартирі, чи стоїть цим займатись. Я розумію що це не бізнес, а іграшка, яка до того ж принесе якусь користь у вигляді крапчастих яєць, але для мене ще й задоволення доглядати цих маленьких пташок. Ну це мені так зараз здається, а хочу почути враження тих хто пробував тримати перепілок у квартирі. Буду дуже вдячна.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #2 eddbit » 16.11.2016, 18:06

Можу розповісти про утримання перепелів у квартирі – колись мама тримала їх у ванній кімнаті, де була цілодобово відкрита квартирка, і все одно запах у ванній був присутній. Не сильний, але було чути. Правда там перепілок було щось біля сорока. І під низ кліток насипалась тирса, щоб не було запаху, і ще раз повторюсь, чути було. Хоча у самій квартирі було не чути, лише в ванній кімнаті. Для мами на пенсії була робота, і вона була рада тримати їх.
Живу как умею и другим не мешаю

Zavochica
Аватара
Zavochica
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 11 місяців 16 днів

Сообщение #3 Zavochica » 31.01.2017, 12:23

Кожного літа тримаємо перепілок в сараї з курми, а на зиму ріжемо. Як не доглядати за ними, а смердіти буде все одно. Ми в сараї сиплемо під клітку з перепелами тирсу, і все одно запах є. А що вже говорити про те якщо їх вдома тримати. Хіба хто зовсім немає чим зайнятись, і то тримати в обмеженій кількості, і прибирати декілька разів на день.

Вернуться в «Птахівництво»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость