Утримання курей в клітці

Описание: Всі види птахівництва, від приватного, до промислового. Інкубація, вирощування молодняка, догляд за птицею, забій і переробка

ludabet
ludabet
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 2
З нами: 11 місяців 5 днів

Сообщение #1 ludabet » 08.01.2017, 18:02

Напишіть про особливості утримання яєчних курок в клітці. В мене немає зимового курника, тому цікавить утримання в клітці. Якщо літом триматиму курок на вигулі, а з похолоданням перенести їх у клітку, чи будуть тоді нестись кури? Чи краще з самого початку тримати у клітці?

fuh
fuh
Повідомлення: 21
З нами: 1 год

Сообщение #2 fuh » 08.01.2017, 18:24

Головним питанням при утриманні в клітках курей взимку буде температура. Мабуть не виживуть кури при сильних морозах, якщо клітки будуть відкриті. Я б порадив в першу чергу утепляти ті самі клітки, думати про можливість їх освітлювати, а тоді вже говорити про те чи будуть вони нестись.

ludabet
ludabet
Повідомлення: 2
З нами: 11 місяців 5 днів

Сообщение #3 ludabet » 08.01.2017, 18:38

В зимку клітка стоятиме у теплому і світлому приміщенні

Solnce
Аватара
Solnce
Повідомлення: 43
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #4 Solnce » 09.01.2017, 08:53

У нас невеликий досвід утримання в клітках саме взимку. Спробували бо хотіли побачити як воно буде. Посадили в клітку. Несуться краще, ніж залишені в сараї, ну ще б сарай ж не опалювальний, а тут світло та тепло. Та й цих годуємо комбікормом.
В цілому не вразило. Навряд чи перейдемо на утримання в клітках для несучок, хоча цих брали з прицілом саме для утримання в клітках.
Для негативу, напевно мало значення і те, що з місцем у нас сутужно, ми краще бройлерів будемо тримати в клітках. Але в принципі можна тримати.

Solana
Solana
Повідомлення: 40
З нами: 1 год

Сообщение #5 Solana » 09.01.2017, 10:40

У мене теж в клітках до весни, а там простір і травичка до наступної зими.

Вернуться в «Птахівництво»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость
Боты: Bing [Bot]