Сторінка 1 из 1

Що вигідніше розводити курей чи перепілок

Добавлено: 10.03.2017, 21:28
Natulik82
Доброго всім вечора. Ось думаю і не можу знайти відповідь, хоча я розумію що для кожного вона буде своя, але цікаво знати думку інших і бажано з аргументами. Як на мене то у перепілок з плюсів – швидко ростуть і мало потребують місця, а з мінусів – не витримують низької температури, їдять лише готовий корм, коли кури мають можливість гуляти і їсти різноманітну їжу.

Добавлено: 11.03.2017, 11:04
Nasredin
Курка більш вигідна. Якщо не гнатися за породою, то співвідношення вклав отримав оптимальне. Зараз ось прочитав про цесарок. Теж пташка вигідна виходить. У догляді не вибаглива, а яйце і м’ясо продати можна дорожче. Знову ж молодняк цесарок дорожче коштує. Так, що поки цесарки не дуже поширені ними займатися вигідно.

Добавлено: 11.03.2017, 11:09
eddbit
Nasredin ви би спробували тримати цесарок то говорили би трохи інакше. Може і більш вигідно, але взимку вони практично не несуться – один мінус в порівнянні з курми, а другий мінус вони так кричать, що сусіди будуть на вас вовком дивитись, і хто в голос просити їх зарубати, а хто мовчки бажати вашій птиці швидкої смерті.
А стосовно що більш вигідно перепілка чи курка – гадаю що курка, бо їй можна давати мішанку власного приготування, яка вийде набагато дешевше готових кормів, які необхідно купувати для того щоб перепілка несла яєчка. Приготувати збалансований корм для перепілок трохи важко, і вдається далеко не всім, або його ціна буде перевершувати готовий покупний. Я – за курей.