Скільки триває інкубація яєць цесарки

Описание: Всі види птахівництва, від приватного, до промислового. Інкубація, вирощування молодняка, догляд за птицею, забій і переробка

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #1 Lariska » 29.05.2016, 10:24

Хочу знову ж запитати стосовно термінів інкубації яєць цесарки. Прочитала – 28 днів, мої, тобто я заклала яйця цесарки 25 днів назад, а вони ще вчора вже проклюнулись і пищать. Тобто вже на 24 день проклюнуті майже всі яйця, і щось мені не віриться, що вони ще 3 дні пролежать в інкубаторі. Можуть цесарки вилізти на 26 день інкубації? Яйця дали далекі знайомі, що в них за цесарки я не знаю.

Lutik
Lutik
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 14

Сообщение #2 Lutik » 29.05.2016, 11:44

Обычно через сутки после начала массового наклева появляются на свет цесарки – плюс-минус сутки - в большей степени зависит от температурного режима при инкубации.

Lariska
Аватара
Lariska

Сообщение #3 Lariska » 29.05.2016, 21:48

Ну ось можу сама відповісти що мої цесарки почали вилазити на 26 день. Вже бігає в інкубаторі 4 штуки. Тепер постало питання коли їх виймати з інкубатора. Перше вилізло ще вдень, і що залишати його на ніч в інкубаторі, чи виймати. В інтернеті пишуть виймати коли обсохнуть, але це абстракта порада. Може хтось скзати через скільки годин виймати після того як курча, вилізло з яйця.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Повідомлення: 162

Сообщение #4 admin » 29.05.2016, 21:57

Вітаємо вас з почином. Хай ростуть здорові. Будемо вдячні за фото ваших маленьких цесарят. А стосовно коли виймати з інкубатора курчат - зрозумійте, дійсно тоді коли обсохнуть - немає вказівок стосовно часу тому що вологість у кожного інкубатора різна, відповідно і курчата за різний час обсихають. Орієнтовно можу сказати що на станціях виймають через 8-12 годин після того як курча вилізе з яйця.

Lariska
Аватара
Lariska

Сообщение #5 Lariska » 30.05.2016, 08:51

Сьогоджні 27 день, вже вилупились більше половини, але з 15 штук 3 інваліди, в одного нога набік, в іншого роз’їжаються в різні боки, гребе ними ніби на веслах, у третього ножка підкручена - чому так, це я не правильно інкубірувала, чи не дуже якісні яйця? А фото зараз спробую додати - гарненькі, тільки б ще на ногах триматись навчились, а то повзають немов мурахи.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Повідомлення: 162

Сообщение #6 admin » 30.05.2016, 09:45

Так - гарненькі. А щодо повзання - ми всі починали свій щлях так, а з часом навчаться і ходити, і багати, і саме головне кричати, а згодом і яйця будуть нести. Стосовно того що у курчат роз’їжаються ноги - причин може бути декілька: неправильна інкубація (особливо перегрів у другій половині інкубації), недоліки утримання батьківського стада (особливо неповноцінний раціон), інбридинг і т.д.
Є думки що таких відразу потрібно вибраковувати, але є й шанси що курча встане на ноги та буде нормально розвиватись.

Lariska
Аватара
Lariska

Сообщение #7 Lariska » 31.05.2016, 06:20

Вже бігають мої цесарята як бегемоти, а перелякані не можу розповісти наскільки. Піднімаєш імпровізовану кришку ящика, в якому вони сидять, і таке враження нібито табун кудись біжить – тікають хто куди. А якщо тихенько зазирнути то можна побачити доволі веселу картинку – дехто лежить витягнув ноги на спині, я ще такого не бачила – думала поздихало декілька, а вони так відпочивають – чудеса. Догори дригом лягло, витягло ноги і лежить.

Lutik
Lutik
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 14

Сообщение #8 Lutik » 31.05.2016, 07:17

Так похожи ваши цыпки на перепелят, что я бы точно сказал, что это перепела. И не думал, что цесарята имеют оперение как у перепелят. На фото мне кажется что им холодно – они все в кучку сбились под лампой, я бы посоветовал немного добавить обогрева. Сколько ватт лампа у вас обогревает? Пусть растут и радуют хозяйку.

Вернуться в «Птахівництво»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость