Розведення птиці - чи можна на цьому заробити

Описание: Всі види птахівництва, від приватного, до промислового. Інкубація, вирощування молодняка, догляд за птицею, забій і переробка

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #1 Alona » 07.09.2016, 07:34

Ось що можна прочитати в мережі про птахівництво – це найбільш динамічна галузь АПК. У цій галузі показники витрат праці, кормів та інших матеріально - технічних ресурсів на виробництво одиниці продукції вигідно відрізняються від інших галузей тваринництва. Так, витрати кормів і праці тут нижче в 2 - 4 рази, ніж в скотарстві та свинарстві. А хто що думає реально, чи можливо ще влізти в цю сферу і саме головне заробити на цьому?

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #2 admin » 07.09.2016, 07:40

У наш час гадаю вигідно утримувати курей на присадибних ділянках. Погодувавши їх з весни до осені - на зиму сім'я буде з дієтичним високоякісним м'ясом і яйцями, якість яких ні в яке порівняння не йде з тими, що пропонують магазини.
Для того, щоб вирощувати курей, спочатку треба вирішити чого ви більше хочете і чекаєте: яєць або м'яса. Якщо вам треба і м'ясо і яйця, тоді ви повинні розводити м'ясо-яєчні кури. Такі породи курей найчастіше вибирають наші господині для своїх приватних господарств. До них відносяться вітчизняні породи: полтавські, першотравневі, орловські, адлерські сріблясті, кучинські ювілейні, московські чорні і багато інших, а також зарубіжні породи: австралорп, суссекс і інші. Кури таких порід витривалі і добре пристосовуються до місця їх розведення. Яйцекладка курей м'ясо-яєчних порід становить більше 200 штук на рік. Жива маса таких курей більше живої маси курей яєчних порід і їх яйце теж побільше. Вони невибагливі до умов утримання і хороші квочки.
Для отримання прибутку від господарства можна розводити яйценоскі породи курей. Вони швидко ростуть і часто несуться. Вага у них невелика. До них відносяться: італійські, мінорки павловські, орловські, російські білі та інші. Ці кури дуже рухливі. Люблять годуватися на вигулах. Кури яєчних порід за рік несуть більше 300 яєць.
При вирощуванні курей на м'ясо треба розводити м'ясні породи. Такі кури швидко набирають живу вагу і погано несуться. Найбільшого поширення у наших господарствах отримали бройлери. Розводять і такі породи, як браму, орловські і інші.
Кури несучки починають нестися в п'ять місяців. У тиждень вони відкладають 4-5-6 яєць. Годувати курей треба чотири рази влітку і три рази взимку. Кормом для них служать зернові, комбікорм, харчові відходи. Можна давати варену картоплю з додаванням трав і крейди. Також в корм треба додавати сіль і деревну золу. Для того щоб кури добре неслися їм треба вільне пересування, і звичайно ж повноцінне харчування. Для утримання курей необхідно побудувати пташник або сарайчик, обладнати їх сідала. Висота від підлоги повинна бути приблизно один метр. Гнізда необхідно робити з розрахунку чотири курки на одне гніздо. У пташнику потрібне світло і тепло. Необхідно стежити за тим, щоб не було протягів, було завжди чисто і сухо, вчасно прибирати послід і збирати яйця. Гнізда можна зробити в дерев'яних ящиках, постеливши солому або тирсу. Біля сараю або курятника необхідно обладнати годівниці і поїлки.
Якщо ви відбираєте яйця для домашнього інкубатора або щоб підкласти їх під квочку, то за зовнішнім виглядом вони повинні бути великими, з чистою гладкою шкаралупою, рівними за розміром і головне заплідненими. Їх термін зберігання не повинен бути більше шести діб. Термін інкубації курей 21 діб.


Вернуться в «Птахівництво»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость