Прививки в саду – практические уроки

Описание: Загальні питання вирощування плодових та декоративних дерев

Docent
Аватара
Docent
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 17
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #35 Docent » 06.04.2017, 19:08

Як визначити чи щеплення вдале чи ні? Вже минуло близько 3 тижнів. Дес. Вже познімав целофанові пакети, якими прикривав щеплення, і видно невеличкі бруньки, які трохи набубнявіли. Це вже значить що щеплення успішне, чи нічого не значить і ще може засохнути?

Kapelka
Kapelka
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 43
З нами: 1 год

Сообщение #36 Kapelka » 07.04.2017, 07:23

Кто где берет черенки. Интересуют Груши сладкие и твердые, может кто поделиться, буду очень признательна.

Rusya
Rusya
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 6 місяців 3 дня

Сообщение #37 Rusya » 01.05.2017, 11:04

Все робили як вичитала, купила спеціальний секатор для щеплення. Намагалась все робити швидко, обережно. Живці свіжі, тобто нарізані з одного дерева і щеплювала на інше. І жоден з 20 штук не прижився, яка може бути помилка що такий вкрай поганий результат?

TerelF1
Аватара
TerelF1
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 10 місяців 6 днів

Сообщение #38 TerelF1 » 02.05.2017, 10:30

Rusya писал(а):Все робили як вичитала, купила спеціальний секатор для щеплення. Намагалась все робити швидко, обережно. Живці свіжі, тобто нарізані з одного дерева і щеплювала на інше. І жоден з 20 штук не прижився, яка може бути помилка що такий вкрай поганий результат?
Я не сильний фахівець, але можливо не на те дерево щеплюєте. В мене, для прикладу, на абрикос «Київській ранній» всі зроблені щепи зрослись, ну майже всі з 6 - 5. А на абрикосі «Червонощокий» жодне щеплення не було вдалим. Хоча може просто різні періоду розвитку у різних сортів, і якійсь краще був придатний саме для того сорту.

Вернуться в «Загальні питання по садівництву»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость