Обробка саду восени

Описание: Загальні питання вирощування плодових та декоративних дерев

Vadim
Аватара
Vadim
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 Vadim » 11.10.2016, 19:44

Поділіться своїми схемами обробки саду восени.
Моя схема - сечовина коли впаде велика частина листя, побілка штабу.
Читаю, що ще мідним купоросом треба...
Як робите Ви?
І ще. Чи потрібно білити дерева яким 1-3 роки?
Дякую!

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #2 eddbit » 12.10.2016, 20:31

Деякі садівники вважають, що осіння обробка плодових дерев не обов'язкова. На власному досвіді знаю, що молоді дерева мають гостру потребу в обприскуванні перед настанням зими, особливо, якщо осінь видалася тепла. Мікроорганізми, якщо не обприскувати, разом з соком дерева розносяться по всіх його частинах. Тоді дорослі дерева навесні будуть довго «спати», а молоді можуть і не пережити зиму. У них немає імунітету, щоб ефективно боротися із захворюваннями. Молодий сад можна втратити, якщо знехтувати профілактикою обприскування. Крім того, загинуть і комахи, які влаштувалися зимувати у вас в саду. Краще вчасно провести профілактику, ніж потім лікувати або навіть рятувати дерева.
Потрібно вибрати суху і безвітряну погоду - це важливо для дотримання техніки безпеки, так як використовуються пестициди.

Обприскування сечовиною - загальна обробку дерев і земельної ділянки, щоб знищити хвороботворні організми і шкідників листовійки, квіткоїда і медяницю. Розчин готуватися в співвідношенні 700 грам сечовини на 10 літрів води. Розпилення проводиться пульверизатором.

Обприскування залізним купоросом, який випускається у вигляді 5% розчину (500 грам фунгіциду на 10 літрів води), використовують для знищення лишайників, мохів і грибкових захворювань. Якщо ви плануєте обробити землю, то розведіть на 10 літрів води 10 грам залізного купоросу. Вапно додавати не потрібно.

Обприскування карбамідом надійно захистить від попелиці, але процедуру краще проводити пізно восени після листопаду. Розчин готується в співвідношенні 700 грам препарату на 10 літрів води.

Обприскування соляркою допоможе знищити всіх личинок в найкоротший час. Розчин потрібно зробити багатокомпонентним. Знадобиться взяти на 10 частин води 20 частин солярки, 10 частин десятипроцентного вапняного молока і 1 частина залізного купоросу. Змішати і обробити дерева після листопаду. Є ще один рецепт - 1 частина господарського мила змішати з 10 солярки і додати 9 частин води.
Живу как умею и другим не мешаю


Вернуться в «Загальні питання по садівництву»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость