Слива абрикосова - для суворих районів

Описание: Все про вирощування плодових дерев на присадибних ділянках

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 admin » 09.09.2016, 21:51

Не плодоносять абрикоси? Посадіть Абрикосову сливу. Хоча її плоди повноцінно не замінять абрикоси, зате вони за зовнішнім виглядом і за ароматом нагадують цей південний фрукт. До того ж плоди дуже красиві - яскраво-жовті, як справжні абрикоси.
Цінують сливу Абрикосову за аромат і смак плодів. Він дуже соковитий і солодкий.
Сорт відрізняється високою зимостійкістю. Дерева витримують морози до -30 ° С. Але, як і абрикоси, бояться довгих відлиг. Плодоносити дерева починають вже на другий-третій рік після посадки. Причому врожайність наростає з кожним роком.
З кожного дерева цього сорту можна зняти до 50 кг плодів. Плоди не чисто жовті, а жовтувато-рожеві з невеликим восковим нальотом - дуже красиві. Придатні як для свіжого споживання, так і для різної консервації. Сорт Абрикосова практично несприйнятливий до хвороб і шкідників уражається рідко. Садити його краще восени, але при необхідності можна прикопати саджанці до весни. Сорт потребує частих поливів і регулярних підгодівель. Тільки при посадці краще не додавати добрива, щоб не обпалити коріння, або при їх внесенні робити прошарок з чистої землі товщиною в 15-20 см.
Догляд за деревами звичайний - прополка бур'янів, розпушування грунту, обприскування дерев два-три рази за сезон. Також якщо підщепа дає поросль, треба вчасно її видаляти, щоб не виснажувати дерева.

Natali
Natali
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 26
З нами: 10 місяців 3 дня

Сообщение #2 Natali » 16.04.2017, 20:28

де придбати таку сливу, залюбки посадила б таку собі на ділянці


Вернуться в «Плодові дерева»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость