Продам живці плодових дерев (яблуня, груша, абрикос, персик)

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 eddbit » 16.05.2016, 07:43

Багатьом садівникам, які мають невелику ділянку, досить важко розмістити всі сорти дерев, які вони хочуть мати в своєму саду, адже дерева не картопля, їх близько не посадиш. Але є вихід з цієї ситуації - на одному дереві можна вирощувати відразу декілька сортів за допомогою щеплення.

Хочу відразу зауважити, що процес щеплення, не дивлячись на велику кількість відеоматеріалів в мережі та розумних статей і порад, досить складний, точніше прищепити доволі легко, а ось щоб щепа прижилась – тут вже потрібно добре набити руку, або придбати спеціальний секатор для щеплень, тоді відсоток вдалих щеплень буде значно вищим. Ціна його доволі висока, але можу порадити купувати на AliExpress – вибір більший та й ціни нижчі.

Отже після того як наб’єте руку робити щеплення, перед вами постане питання де взяти або купити живці плодових дерев. Живці – це гілочки дерев, які можна прищепити, тобто отримати в результаті на одному дереві декілька сортів плодів. Можу описати коротенько що на що щеплювати, але тут коротко важко це зробити, але в двох словах яблуні – на яблуні, ранні – на ранні.

Я свого часу також шукав, де придбати живці – трохи по сусідам просив, у кого були дерева з гарними плодами, трохи купував саджанці, але на жаль, чекати довго у такому випадку, а що виросте не завжди відповідало тому що обіцяв продавець. Найбільш вдалий варіант для мене - було купувати саджанці і живці для щеплень в Інтернеті.

На сьогодні в моєму невеличкому саду ростуть декілька десятків плодових дерев, і на кожному по декілька сортів – гарно и вигідно.

Отже можу і вам запропонувати придбати живці для щеплень, тож будете мати можливість мати більш різноманітну продукцію зі своїх дерев. А також буває що купили саджанець бажаного сорту, а виросло через років 3-4 зовсім не те, що очікували – дарма чекали стільки. Корчувати шкода – тут також можна прищепити живця і вже наступного року будете мати плоди, а не чекати як мінімум 3 роки.

Цього року вже не висилаю, бо щеплення краще робити пізньою зимою, або ранньою весною, а поки пропоную живці плодових дерев на наступний сезон 2017. Розсилка по Україні здійснюється до 1 березня. Мінімальне замовлення - 80 грн. Вартість одного живця (черенка) 10 грн. На прищепі зазвичай 10-20 бруньок, тобто з нього можна зробити 3-6 щеплень.

Перелік сортів плодових дерев, живці яких можу вислати:

Яблуні: Голден делішес, Пінова, Флорина, Слава переможця, Пурпурова (декоративна).
Груші: Лісова красуня, Ноябрьська.
Абрикос: Червонощокий, Київський ранній.
Живу как умею и другим не мешаю

Felic
Felic
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 10
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #2 Felic » 07.09.2016, 18:34

Гарна пропозиція, якраз шукав де можна купити живці для щеплення. Все ще актуальна ваша пропозиція, буду дуже вдячний за відповідь.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214

Сообщение #3 eddbit » 15.09.2016, 12:45

Пропозиція актуальна, але на мою думку, краще для щеплення – це все ж весна, відсоток приживлення буде набагато вищим. Тому раджу зачекати з замовленнями. В тему повідомлю про початок розсилки живців.
Живу как умею и другим не мешаю

Hada
Hada
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #4 Hada » 09.01.2017, 19:18

Доброго вечора, вибачте за можливо не дуже професійне питання, але перед тим як замовляти живці, хочу для себе вияснити коли найбільш підходящий час для нарізання та пересилки для подальшого щеплення живців. Як я собі думаю сама не фахівець, і якщо ще час буде обраний невдалий для проведення досить складної для мене операції щеплення, то й шансів на успіх буде зовсім обмаль, ось и питаю як і коли мені краще замовляти живці.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #5 errror » 10.01.2017, 08:03

Живці необхідного для щеплення сорту беруть у молодих дерев. Рослини зерняткових культур повинні бути не старше 7-8 років, кісточкові - 5-6 років. Прищепа (живці, черенки) заготовляють на початку зими, після невеликих морозів. Так роблять, щоб однорічні прирости встигли визріти і пройти загартовування. Однорічні пагони нарізають на відрізки завдовжки 40-80 см і зберігають до весни в снігу. Якщо зима була м'яка, без сильних морозів, то можна заготовити живці і навесні. Якщо ж зима була морозною, використовувати такі живці ризиковано - могла підмерзнути кора і ростові бруньки.

Вернуться в «Продам»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость