Обміняю черенки для щеплення плодових культур

Програміст
Програміст
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 11 місяців 15 днів

Сообщение #1 Програміст » 29.12.2016, 12:56

Обміняю живці плодових культур для щеплення на квіти,насіння овочів і інші садові рослини.
Яблуня:
1. Айдаред
2. Алиє паруса
3. Амулет
4. Антоновка нова
5. Аскольда
6. Бананове (Білорусія)
7. Болеро (колоновидна)
8. ВМ-55734(Швеція)
9. Внучка
10. Гала маст
11. Гала ред
12. Глостер
13. Голден делішес Рейндерс
14. Голден делішес Б
15. Гранні Сміт
16. ДА-6517
17. Даринка
18. Делікатес
19. Делічія
20. Джонавелд
21. Джонаголд
22. Джонаголд-декоста
23. Джонагоред
24. Донешта
25. Еліза
26. Ельшоф
50. Кальвіль Краснокутський
51. КВ-103 (колоновидна)
52. КВ-43 (колоновидна)
53. Кідс Оранж Ред
27. Ліберті
28. Лобо
29. Мелба
30. Мліївське десертне
31. Мліївчанка осіння
32. Мутсу
33. Наддніпрянське
34. Новосілківське зимове
35. Пінова
36. Пламенне
37. Пріам
38. Прісцилла
39. Радогость
40. Ренет Симиренка
41. Росавка
42. Рубінола
43. Сапфір
44. Світлиця
45. Симиренківець
46. Синап Орловський
47. Слава переможцям
48. СР 0523
49. Топаз
50. Хоней Крісп
51. Чемпіон
52. Флоріна
53. Фуджі (Кіку 8)
54. Шафран краснокутський
55. Ювілейне МІС

Груша:
1. Бере Жифар
2. Бере Київська
3. Бронзова
4. Вдала
5. Вільямс червоний
6. Дево
7. Деканка зимова
8. Італія
9. Корсунська
10. Кучерянка
11. Мліївська зимова
12. Молдавська рання
13. Оксамит
14. Приємна
15. Платонівська
16. Райдуга
17. Талгарська красуня
18. Тембо Лі
19. Улюблениця осіння
20. Чудо

Слива: Валор,Гільберт,Стенлей,Президент,Ренклод Карбишева,ренклод Уленса,ренклод колгоспний,Волошка,Ода,Кантата,Память матері,Абат Артон,Терн крупноплідний.

Вишня:Щербанівка,Молодіжна,Альфа,Лутовка,Чудо,Жадана.
Черешня:Легенда Млієва,Дар Млієва
Малина:Столична,Міраж,Веселка,Рось,Августіна(рем.),Мліївська ремонтантна,,Красавец Садко(рем.),Голден Куїн
Агрус:Елегант,Красень,Легінь,Рясний,Малахіт,Фінік
Смородина:Память Правика,Мелодія,Муза,Консул,Віра,Надія,Легенда,Комфорт.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #2 errror » 29.12.2016, 17:45

Програміст, а де ви знаходитесь територіально? І невже у Вас стільки сортів росте дерев? Тут в мене з 10 і вважаю себе майже великим садівником. І що саме вас цікавить з насіння квітів та овочів, бо мене у вашому списку практично все.

Програміст
Програміст

Сообщение #3 Програміст » 29.12.2016, 20:52

Моє місцерозташування:Черкаська область,поблизу м.Городище.А щеплено у мене по 4-5 сортів на дереві,хоча багато дерев односортних. Після обрізки профілактичної черенки залишаються,то їх викидаю,а то і обмінююся:таким чином придбав у колекцію багато новинок томатів,квітів.Зараз захоплююся перцями і баклажанами,вирощуванням бахчі.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213

Сообщение #4 eddbit » 30.12.2016, 20:10

А не могли б ви вказати сорти пізніх яблунь, щось на кшталт Голден або Пінова, тобто зимових і солодких, є такі серед ваших сортів приведених у переліку? І чи можна купити, а не обміняти, бо знаю що запропонувати на обмін.
Живу как умею и другим не мешаю

Програміст
Програміст

Сообщение #5 Програміст » 31.12.2016, 10:40

Зимові солодкі це: Еліза,Флоріна,Хоней крісп,Мутсу,Фуджі.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213

Сообщение #6 eddbit » 01.01.2017, 10:13

Вибачте пропустив "не", мав на увазі що в мене немає що вам запропонувати на обмін тому запитую чи можливо купити всі ті сорти що ви вказали зимові і солодкі.
Живу как умею и другим не мешаю

Програміст
Програміст

Сообщение #7 Програміст » 01.01.2017, 10:32

Можу і продати,але краще спілкуватися по емейлу або телефону. Вказую свої:mrrakoris@gmail.com

Tetyana
Tetyana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 32
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #8 Tetyana » 01.01.2017, 19:20

А коли саме можна замовити у вас живці. І вони у вас вже нарізані, чи ви нарізаєте безпосередньо перед відправкою? Якої довжини живці, як ви їх пакуєте щоб вони не всохли? Чому краще телефоном, гадаю мої питання всіх цікавлять. також чи є мінімальна кількість, бо в мене немає місця для великої.

Програміст
Програміст

Сообщение #9 Програміст » 02.01.2017, 10:13

Живці висилаю в будь-який зручний для Вас час.Попередньо не заготовляю,зрізаю з дерева,пакую,щоб не підсохли і висилаю.Розмір живця 30-50 см,якщо коротші-кладу 2,мінімальної вартості і кількості немає,так як я практично не продаю матеріал.Ви знаходитися в розділі "Обміняю",але можу і продати.Висилаю Новою поштою,пересилка за ваш рахунок.Оплата як попередня на картку ,так і пімсляплата. Спілкування краще через емейл чи телефон,бо чужі замовлення і спілкування не завжди повинні бачити всі.

Tetyana
Tetyana
Повідомлення: 32

Сообщение #10 Tetyana » 02.01.2017, 11:02

Дякую вас за відповідь, і вибачте, що не дуже з вашої теми питання, але вважаю доречним запитати про оптимальний час для щеплень, бо хочеться отримавши живці відразу прищепити їх на дерево, а не зберігати

MelNik
MelNik
Повідомлення: 24

Сообщение #11 MelNik » 02.01.2017, 11:49

Мені б було лячно купувати живці у незнайомих людей, адже вам можуть прислати нарізані гіляки з будь якого деревця, і побачите ви це лише за кілька років. Краще піти по сусідам, коли дерева плодоносять і попросити власника, або тихенько зрізати самому гілячку. Так важче, зате будете бачите що ви щеплюєте і що має вирости, а так - кіт в мішку.

Програміст
Програміст

Сообщение #12 Програміст » 02.01.2017, 19:08

Мені б було лячно купувати живці у незнайомих людей, адже вам можуть прислати нарізані гіляки з будь якого деревця, і побачите ви це лише за кілька років. Краще піти по сусідам, коли дерева плодоносять і попросити власника, або тихенько зрізати самому гілячку. Так важче, зате будете бачите що ви щеплюєте і що має вирости, а так - кіт в мішку.

Мені аж смішно стало,такою лажою як висилати не те,що треба,не займаюся.Мене люди дуже добре знають,на іншому сайті є вся інформація про мене і 4 моїх альбоми з садом яблуні і виноградника,в якому понад 100 сортів. Треба людям довіряти.

Добавлено спустя 1 минуту 43 секунды:
Дякую вас за відповідь, і вибачте, що не дуже з вашої теми питання, але вважаю доречним запитати про оптимальний час для щеплень, бо хочеться отримавши живці відразу прищепити їх на дерево, а не зберігати

Якщо копуліровкою,то прищіпать можна вже з початку березня,якщо в розщіп чи за кору,то після початку сокоруху: а це може бути коли завгодно.

MelNik
MelNik
Повідомлення: 24

Сообщение #13 MelNik » 03.01.2017, 08:26

Зовсім не хотів нікого образити, а лише застерегти від необдуманих дій. Як кажуть у нас в Україні: довіряй, але провіряй. Може на іншому форумі вас добре знають, а тут ви поки незнайомець, і буду радий якщо все те що ви розповідаєте про себе - правда, адже поради програміста, ще й садівника з 30-річним стажем, будуть багатьом тут доречні. А також був би вдячний почути ваші поради, як фахівця, стосовно виборів сортів плодових дерев для невеличкої дачної ділянки. І запитаю чому в вашій немаленькій колекції немає персиків та абрикос.

Програміст
Програміст

Сообщение #14 Програміст » 03.01.2017, 10:44

І запитаю чому в вашій немаленькій колекції немає персиків та абрикос.

Абрикоси і персики я вирощую. Так як живу на Черкащині,то практично всі сорти персиків і абрикосів раз у 5-7 років вимерзають,тому для себе посадив 6 абрикос з свого розсадника,серед тисяч сіянців відібрав деревця з великими листками і вони дають цілком пристойні плоди і не вимерзають.

Добавлено спустя 2 минуты 50 секунд:
По питанню підбору сортів для дачної ділянки-тут вже ваша справа,що садити і які сорти.Садіть те,що вам подобається.Я,наприклад люблю яблука з кислинкою,тому їм Симиренківець,Сапфір,хтось вподобає тільки солодкі,у кожного свої смаки.

Вернуться в «Обміняю»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость