Обмін саджанцями суниці

Laura
Laura
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 15
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #1 Laura » 22.09.2016, 07:08

Пропоную в цьому темі домовлятися про обмін різними сортами суниці і, якщо хочете, не тільки. Вважаю такий спосіб збагачення своїх колекцій найдемократичнішим і досить надійним, так як завжди можна висловити своє "фе" в разі будь-яких проблем.

Поки сама можу запропонувати тільки суницю сортів Брайтон-2 та Гігант Джорнея. Прошу в темі викладати списки ваших сортів які ви можете запропонувати на обмін і тоді можна обмінятися.

Також поділюся досвідом як сама підготовлюю саджанці суниці до пересилки і якщо щось підкажете, то буду дуже вдячна.

Спойлер
Для ємності під розетку добре підходять пластикові горщики і стакани. У мене ж бюджетний варіант і я поки використовую плівкові б / у пакети на 0,5 л від кефіру. Перевалку найкраще проводити в ранкові години, так як в цей час вміст вологи в рослинах максимальний. Попередньо грядка добре проливається водою, щоб максимально зберегти кореневу систему - від це залежить успіх всієї справи. Заздалегідь необхідно підготувати легкий грунт для підсипки в пакети, в яких необхідно просвердлити за шаблоном дренажні отвори. Краї пакету слід закатати, покласти на дно трохи землі (приблизно на 1/3) і пролити водою. Потім, намагаючись не зруйнувати земляний ком з коріннями, акуратно совочком вирізати з землі розетку і опустити в пакет. Далі підсипаю грунт, трамбую, злегка ущільнюю його, видаляючи порожнечі і добре проливаю. Тепер залишається тільки підписати сорт, укласти в ящик і поставити в тінь. Дуже добре накрити плівкою на дугах і перші два-три дні обприскувати або просто скропити з лійки. Тільки не залийте саджанці водою - краще частіше обприскувати в жарку погоду. Як бачите, все не так і складно. Але зате тепер у вас є те, що можна обміняти на свої забаганки. Якщо є питання або зауваження, то завжди готова продовжити діалог.

Вернуться в «Обміняю»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость