Кури породи Угорський Велетень

Описание: Все про породи та кроси курей

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 16.05.2016, 12:23

Кури породи Угорський Велетень є одними з найпопулярніших серед вітчизняних фермерів. Ці птахи характеризуються великою масою тіла і високою яєчною продуктивністю, що робить їх таким затребуваними. Серед курей, виведених в Угорщині, слід приділити особливу увагу Угорському Велетню.

Кури породи Угорський Велетень були отримані шляхом багаторічного схрещування аборигенних порід з Орпінгтон. В результаті вийшли кури, які легко набирають м'язову масу. Також під час селекції враховувалася здатність курей переносити холод і інші несприятливі погодні умови. Сучасні селекціонери продовжують схрещувати цих курей з іншими породами курей, так як сподіваються отримати більш невибагливих в харчуванні птахів. Зараз Угорські Велетні досить вимогливі, тому не кожен новачок зможе їх прогодувати.

Кури Угорські Велетні з боку виглядають досить великими птахами. Тулуб масивний, широкий. Спина у Угорських Велетнів широка, але не дуже велика. Вона швидко закінчується, переходячи в середнього розміру хвіст. Він розташовується під невеликим тупим кутом по відношенню до спини Угорського Велетня. На хвості знаходяться середньої довжини коси, що мають легкі округлі форми. Груди Угорських Велетнів округлі і дуже повні. Живіт такий же широкий і великий. Крила добре притиснуті до корпусу птиці, розташовані під невеликим кутом до спини. Голова невелика, виразна. Обличчя червоного кольору, оперення відсутній. Очі у цих курей маленькі, пофарбовані в оранжево-червоні кольори. Дзьоб у Велетнів зазвичай забарвлений в світло-жовті кольори. Гребень зовсім маленький навіть у півнів. На ньому слабо помітні зубці і вирізи. Вушні мочки у півнів і курей мають округлу форму, пофарбовані у світлі кольори. Сережки середньої довжини, закруглені. Шия у Угорських Велетнів довга, посаджена рівно з невеликим вигином у голови. Стегна великі, присутнє пишне оперення. Ноги середньої довжини з тонкими кістками. На них повністю відсутнє оперення.
Курки відрізняються від півнів більш глибокими грудьми і великим животом. Вони мають невеликий хвіст, який стоїть практично вертикально по відношенню до землі. Гребінь у курок має менший розмір, але стоїть прямо.

Що стосується забарвлення, то і курки, і півні Угорських Велетнів мають червоно-коричневе забарвлення. У півнів практично завжди чорний хвіст, а також є більш темне оперення на крилах і спині.

Угорські Велетні добре підходять для утримання на присадибній ділянці. Вони практично несприйнятливі до холодів і підвищеної вологості. Навіть молодняк добре приживається на території господарства в найнесприятливіших умовах. З цієї причини УВ радять заводити навіть тим, хто не має ніякого досвіду в розведенні домашньої птиці.

Угорські кури дуже швидко ростуть. Звичайно, їх швидкість росту не можна порівняти з бройлерами, але для породи такого типу її можна назвати досить швидкою. У короткі терміни заводчик може отримати практично 3 кг якісного м'яса.

На жаль, щоб кури породи Угорський Велетень добре набирали вагу їм потрібно давати тільки певні комбіновані корми з великою кількістю протеїну та інших вітамінів. Їх також можна виготовляти в домашніх умовах, але для цього потрібен досвід в утриманні птиці. Звичайно, Угорських курей можна годувати безсистемно, але в такому випадку вони будуть повільно зростати.

Кури Угорські Велетні спочатку були призначені для розведення в домашніх умовах, тому для них підійде будь-який пташник з невеликим вигулом. Двір для прогулянок може бути як зеленим, так і повністю земляним. Також можна випускати птахів у сад, де вони будуть шукати зерна і комах.

Слід зауважити, що УВ не вимогливі до дотримання суворого температурного режиму. Вони прекрасно почувають себе і взимку, і влітку. Ця властивість пояснюється хорошим станом пір'яного покриву. З цієї причини в пташнику можна не організовувати додаткове опалення. Досить постелити щільну підстилку із сіна.

Однак за її сухістю потрібно стежити, адже в мокрій підстилці можуть розмножуватися хвороботворні мікроорганізми, що роблять негативний вплив на здоров'я птиці

Єдине, про що потрібно знати фермеру: курчата Угорських Велетнів повинні правильно харчуватися для того щоб набрати нормальну масу тіла. Їх рекомендують годувати промисловим комбінованим кормом з високим вмістом протеїнів.

Найпростіший комбікорм для Угорських Велетнів можна зробити самому в домашніх умовах. У ньому має міститися
- 22% пшениці,
- 40% кукурудзи,
- 18% ячменю,
- 12% гороху.
- 8% інші компоненти

Цей рецепт є найбільш доступним, так як всі компоненти мають прийнятну вартість і їх можна легко знайти в продажу. Звичайно, процентне співвідношення компонентів може відрізнятися, але за допомогою такого рецепта готується найкращий і ефективний корм.

Жива маса півнів Угорських велетнів може варіюватися від 2,5 до 3 кг. Кури в рік - від 2 до 2,5. При цьому несучки Угорських Велетнів можуть давати приблизно до 200 яєць, причому несучість окремих особин може коливатися як в меншу, так і в більшу сторону. Для інкубації чудово підійдуть 55-грамові яйця. Зазвичай яйця у цих курей мають світло-коричневе забарвлення.

Кури Угорські Велетні - це невибаглива породна група курей з Угорщини, яка добре підходить для присадибного утримання. Ці птахи чудово переносять холоди, тому будуть відмінно почувати себе в умовах вашої ферми. Але потрібно запам'ятати, що курчата будуть погано рости, якщо не будуть отримувати гарне різноманітне харчування з достатньою кількістю протеїнів разом з іншими кормами.

Вернуться в «Породи кур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость