Брама

Описание: Все про породи та кроси курей

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 03.11.2016, 19:15

Брама у Європі з'явилися в кінці 50-х років XIX століття і з тих пір завдяки своїм значним розмірам і незвичайного виду користуються постійною увагою любителів.

Маса
Півень - 3,5-5 кг, курка - 3,5-4,5 кг.

Несучість
100-140 яєць мінімальною масою 53 г, колір шкаралупи від жовто-коричневого до жовто-червоного.

У брами висока, велика, масивна, піднесена фігура з широкою спиною, пишним оперенням всього тіла, оперенні ноги. Брама - дуже спокійна птиця. Хороша квочка. Молодняк розвивається повільно, як і у всіх курей м'ясного типу, тому для формування стада, особливо в суворому кліматі, курчат слід виводити якомога раніше. Курчата, однак, життєздатні і легко вирощуються.

Великий, широкий і глибокий корпус гармонійно доповнюється середньої довжини шиєю з дуже пишною гривою і широким коротким хвостом, повністю покритим густим оперенням попереку. Голова маленька, широка, сильно опукла, надбрівні дуги помітно виступають над очима, тому птах має войовничий вигляд. На потилиці оперення більш убоге, між головою і початком шиї - невеликий прогин, потім слід пишне опукле оперення шиї. Гребінь маленький, слаборозвинений, на голові сидить щільно, складається з трьох рядів невеликих утворень. Середній ряд гребеня вищий, без шипів. Обличчя червоне, гладке або трохи опушене. Мочки червоні, довгасті, невеликі; сережки червоні, сильно закруглені, тонкі. Груди широкі, повні, пишно оперені. Спина дуже широка на всьому протязі. Крила короткі, махові пера повністю закриті покривним оперенням попереку. Гомілки довгі, покриті пишним м'яким оперенням з пухом; пір'я в області п'яткового суглоба кілька виступають назад. Між нижньою частиною гомілки і плюснами оперення має вигляд манжет. Плюсни з товстими міцними кістками, насичено жовті. Середній та зовнішній пальці мають довге жорстке туге оперення. Оперення ніг створює враження, ніби птах взутий в добре розтоптані пантофлі або черевики. Пальці ніг світлої і жовтої колумбійської брами мають насичено жовтий колір, а брами темної і куропатчатої - сіруватий. Оперення м'яке, з рясним пухом.
Курка має більш низький корпус, більш коротку шию і хвіст, більш глибокі груди і виглядає більш присадкуватою і округлою, ніж півень.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Irisha
Irisha
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 26
З нами: 1 год

Сообщение #2 Irisha » 07.04.2017, 12:10

Все життя тримали простих безпорідних курей і горя не знали. А зараз запропонували знайомі інкубаційні яйця курей породи «Брама». Почитала в мережі, подивилась фото – гарні, мови немає, але хочеться не лише характеристики породи та фотографії, а почитати відгуки реальних людей про цю гарну птицю. Варто чи не варто, краще безпорідних чи ні? Якщо краще то чим? Чи важче за брамою доглядати, годувати. Своїх безпорідних годую мішанкою купленою на базарі, та ще картоплі вареної додаю і все. Несуться гарно, а Брамі потрібно купувати готові корми, чи зможуть так само їсти мішанки?


Вернуться в «Породи кур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 2 гостя