Джерсійський гігант - порода курей

Описание: Все про породи та кроси курей

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 03.11.2016, 19:24

Походження: назву породі було дано в 1915 р заводчиком Декстером П. Ухамом зі штату Нью-Джерсі (США). Чорні гігантські кури були там офіційно визнані в 1922 р

Історія породи: вихідним генетичним матеріалом для створення джерсейського гіганта були чорні кури породи ява, темна брама, чорні кроад-лангшан і пізніше-індійські бійцівські.
Уже в 1921 р Джерсійські гіганти були привезені в Англію. Приблизно три роки по тому ці гігантські кури з'явилися в Нідерландах. Після визнання в Німеччині породи в 1987 р утворився спеціальний клуб. Блакитний облямований варіант забарвлення прийшов з Англії, в Голландії він з'явився з 1982 р, а в німецькому стандарті - з 1988 р Білі Джерсійські гіганти офіційно визнані в Німеччині з 1994 р

Форма тіла і голови: для гігантів типові довга і глибока будова тулуба в горизонтальному положенні, довга широка спина, широкі плечі, широкі, глибокі і повні груди, добре розвинена область живота і сильні гомілки середньої довжини. Хвіст півня утворений не надто довгими серповидними пір'ям, кермові пір'я повинні бути добре закриті з боків. Голова проста: листоподібний гребінь. Середньої величини сережки, ніжні червоні вушні мочки і темно-карі очі.

Варіанти забарвлення: Чорний, Блакитний облямований, Білий.

Особливості: чудова порода для самозабезпечення м'ясом і яйцями. Спокійний характер, висока енергійність. Породі потрібно відносно багато простору в курнику і на вигулі.

Вернуться в «Породи кур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость