Порода курей Кохінхіни

Описание: Все про породи та кроси курей

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 03.11.2016, 19:37

Походження кохінхінів – це стародавня порода, виведена в Китаї. До Європи ця птиця потрапила тільки в 19 столітті. Королева Великобританії отримала представника цієї породи в подарунок.
Існують вони в двох різновидах, які відрізняються лише розмірами: звичайні і карликові. За зовнішнім виглядом кури цієї породи нагадують птаха браму, мають таке ж багате оперення по всьому тілу і на ногах. Півні мають поодинокий прямостоячий гребінь.

Несуть до сотні яєць за рік. Кохінхіни – це досить велика порода. Півні мають масу тіла 5-5,5 кг, а кури – 4,5 кг.

Для породи Кохінхінів характерні відносно широкий корпус, пишні сукні з великою часткою пуху. При цьому тулуб здається досить масивним, також як і ноги оперені до середнього пальця. Завдяки таким особливостям і «благородній» поставі кажуть, що кохінхіни випромінюють спокійну статечність. Тулубу, що створює враження масивності, гармонійно відповідає широкі спина і грудна клітина. Інакше цій породі було б не досягти стандартної ваги в 3,5-5,5 кг для півня і 3 – 4,5 кг для курки.

До потужного тулуба добре підходять високо посаджені крила. Широке, а також досить часто пишне «сідло», яке плавно переходить у широкий, але відносно короткий хвіст є типовими ознаками цієї породи. Хвіст у півня прикрашений пір'ям, які перекривають кермові пір'я. Хвіст утворює невелику дугу, найвища точка якої розташована майже у кінця пера, - класична особливість кохінхінів. При такому потужному тулубі шия птиці здається короткою і сильно опереною, що надає тілу особливий обсяг. Окрасою при великому тілі є відносно маленька і витончена голова. Вушні мочки стали значно більше, якщо порівнювати сьогоднішніх птахів з особинами на більш ранніх фотографіях. І поки вони відповідають тулубу, це не повинно заважати. Прямо стоячий листовий гребінь не має стандартної кількості зубців. Бажано лише, щоб біля гребеня були в міру глибокі і рівномірні зубці. У цій справі належить ще чимало селекційної роботи, наприклад, над гребінцями курей, так як на ці вади поки дивляться крізь пальці. Зате борода повинна бути закруглена, а вушні мочки – яскраво червоного кольору. Очі порівняно глибоко посаджені, оранжево-червоного кольору.
Широкий поперек передбачає також широко розставлені в міру довгі і досить сильні стегна, які, утворюючи згин, переходять у відносно міцні ноги. У курки стегна і ноги коротше, тому здається більш присадкуватою.

Найважливішим при оцінці кохінхінів є маса і куляста форма тіла, в поєднанні з азійською головою. Необхідним також вважається оцінка генетичного фонду, так як якість забарвлення завжди коливається.

Так як кохінхіни володіють спокійним характером, для нього підійде невеликий вольєр. Забору висотою в 1 метр буде достатньо. Якщо просторий вольєр, птах дуже рухливий і довго гуляє. Особливі вимоги пред'являються до декоративних особин. Природно, що дощ, вологий грунт негативно позначається на оперенні і, особливо на зовнішньому вигляді лап, тому значну роль відіграє забезпечення великого простору і чистоти пташника. Також рекомендовано тримати півнів і курок окремо, щоб уникнути пошкодження гребеня і пір'я під час спарювання. Переважно у жовтих і білих кохінхінів перебування на сонці може вплинути на якість, хоча це ще не доведено.
Незважаючи на те, що це не господарська порода, яйценоскість становить близько 100 – 120 яєць в рік. Для розведення необхідно враховувати деякі особливості. Кохінхіни віддають перевагу м'яким кормам. Тоді організм може нормально рости і розвиватися. На сьогоднішній день пташенята отримують готові корми. Такий раціон є повноцінним і втрат не викликає. При годуванні гранульованим кормом я жодного разу не помітив проблем з оперенням, що найчастіше виникає при утриманні птиці в дуже вузьких та/або теплих пташниках. Вже через 2 тижні можна почати підгодовувати пташенят м'яким кормом, що до статевого дозрівання стане головною складовою їх раціону поряд з вечірнім годуванням зерном. В якості базового корму заводчики також вибирають кухонні відходи, картопляні очистки та хлібо-булочні відходи, перемішують з крупою, мінеральними сумішами, вітамінами і зеленню.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Вернуться в «Породи кур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость