Кури породи Легбар (Cream Legbars)

Описание: Все про породи та кроси курей

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 03.11.2016, 19:46

У Європі зараз дуже модні кури які несуть блакитні яйця, кури породи Легбар якраз одна з таких порід. Поступово вони завойовують і нашу країну, підкоряючи все більше і більше вітчизняних птахівників. Це дуже красиві, спокійні птиці м'ясо-яєчної породи. Кури Легбар, виведені в результаті схрещування смугастих плімутрок і леггорнів. Забарвлення оперення птахів Легбар світло-солом'яне з золотисто-коричневою смугастістю, у курей димчастого коричневого кольору з неясно вираженою смугастістю.

Трохи історії. Починаючи з 1929 р англійські вчені Пеннетта і Піз успішно продемонстрували світовому птахівництву шлях створення аутосексних промислових порід курей. Кури кукушечного типу забарвлення оперення, а також смугастого Плімутрок були схрещені з золотистими Кемпінськими півнями. У цьому випадку стать добових гібридних курчат визначалася за забарвленням пуху. Однак несучість отриманих аутосексних курей була незадовільною.

Кури Легбар легкі в утриманні, мають високу життєздатність, рухливі, з доброзичливим характером. Забарвлення оперення дорослих курей і півнів Легбар різко відрізняється. Добові курчата Легбар також володіють чітким статевим диморфізмом - півники значно світліше курочок.

Кури породи Легбар - хороші несучки середнього розміру яєць, але інстинкт насиджування розвинений слабо. Жива маса Кур Легбар - 3,2 - 3,4 кг, курей - 2,2 - 2,7 кг.

Порода курей Легбар, є мало не найпопулярнішою аутосексною породою в світі. Курочок Легбар легко утримувати, вони дуже життєздатні і не вибагливі, спокійно себе почувають на відкритих вигулах.

Утримувати таких курей зовсім нескладно. Вони невибагливі в догляді, мають доброзичливий характер, однак якщо ви не володієте достатнім досвідом, придбайте відразу дорослих особин. Вони коштують дорожче, ніж курчата, зате з ними менше клопоту. Півні цієї породи дуже шляхетні, не дають скривдити своїх несучок, пильно стежать за ними і захищають, якщо виникає загроза. Легбари дуже життєздатні. Їм потрібні вигули на свіжому повітрі, ці курочки дуже рухливі. На одну птицю потрібно розраховувати не менше 0,5 м.кв. загорожі.

Аналогом курей породи Легбар вважається порода Араукана, особини якої використовувалися для схрещування при виведенні Легбарів. Саме їм Легбари зобов'язані незвичайним бірюзовим кольором яєчної шкаралупи.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Вернуться в «Породи кур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость