Збережімо породу Галаганів

Описание: Все про породи та кроси курей

Werdikt
Werdikt
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 21
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #1 Werdikt » 11.11.2016, 22:01

Хочу поділитися своїм досвідом розведення курей породи чорних бородатих.
Багато років утримую в своєму господарстві одну з найрідкісніших порід курей - галаганів. Вони називаються ще й російськими бородатими. Цих курей я десять років тому знайшов у Курській області. З того часу вони і є основною породою у моєму господарстві. Ця порода курей має густе чорне оперення. За пишну бороду з окремих пір'їн, що покриває нижню частину голови та бакенбарди, цих курей часто називають глухарями.
Кури мають низький гребінь та малі сережки, що дає змогу їм витримувати сурові зими, оскільки обморожувати їм майже немає чого.
Кури середньої ваги. Вага однієї особини 3 кг, а півнів - 4 кг. Несучість у них на рівні такої, яка задовольнить навіть самого прискіпливого господаря.
Намагаюся знайти неспоріднених з моєю птицею птахів. Та, на жаль, з кожним роком звужується ареал цих "останніх з могикан" курей.
У Курській області Росії їх майже не залишилося. Надія лише на випадкове виявлення бородатих галаганів.

Tosik
Tosik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 30
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #2 Tosik » 13.11.2016, 11:54

Скажіть чи можна у вас навесні буде купити яйця на інкубацію та бажаю знайти свіжу кров, і якщо знайдете то я точно хочу придбати інкубаційні яйця.

Вернуться в «Породи кур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость