Крос домінант – фабрика яєць

Описание: Все про породи та кроси курей

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 20.05.2016, 18:48

Розмір курей досить великий, середня вага одного яйця - приблизно 70 грам, середня несучість - 310 яєць. Основний плюс кроса в тому, що курчат легко розрізнити за статевою приналежністю: півні світлі, а кури - темні. Самі по собі курки відрізняються спокійним темпераментом і життєздатністю, рідко хворіють. Кури несучки домінант за 79 тижнів свого життя досягають несучості 304-310 штук.

Головна мета селекції Домінант - це створення птиці, яка абсолютно невибаглива до кормів, умов утримання, має міцний імунітет, гарне здоров'я, високу продуктивність яєць, і чудовий вид, як півників, так і курочок. На даний час, експорт цього кросу відбувається більше, ніж в 30 країн світу. А в Швейцарії ця порода бере участь в екологічних програмах, які засновані на виробництві натуральних продуктів.

Крос домінант - це сучасна порода курей, яка з часом досягає все більших рекордів в несучості, і покращує зовнішній вигляд даної популяції. Кури цього кросу не тільки високопродуктивні, але і красиві - мають цікаве оперення і форму. Цей вид несучок все більше стає поширеним для розведення в нашій країні.

ТОВ «Птахо-племінний комплекс «Поліські Курчата» реалізує добових та підрощених курчат кросу домінант (4 види - голубий 107, білий 104, зозулястий - куропчатий 959, бурий-червоний 192) и бройлера кобб 500 (добового) та інкубаційні яйця.
Тел. 093 937 68 40, 066 43 979 43

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 214

Сообщение #2 eddbit » 21.05.2016, 06:39

Цього року в мене підростають курчата кросу Домінант. Про те що «розводити в собі» кроси не варто знаю. А питання чи буде щось добре якщо схрестити Домінантів з іншими породами чи з місцевими безпородними дворянами. Тобто питання чи варто брати на інкубацію яйця від домінантів чи нічого з цього доброго не вийде.
Живу как умею и другим не мешаю

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162

Сообщение #3 admin » 22.05.2016, 08:47

Чехи щодо питання схрещування домінантів тримають мовчанку. Я їх розумію, бо це захист власного бренду. Так що, експериментуйте!
Я не фахівець у цій галузі, але гадаю - розщеплення за кольором буде. Незважаючи на це, Ви отримаєте відмінних курчат з якостями, близькими до основних показників батьків. Головне в цьому те, що у їхніх батьків і прабатьків високий генетичний потенціал і домінуючі якості, які сформовані і закріплені багато десятиліть тому. Якщо батьки можуть знести 300 яєць на рік, то чому їх діти не можуть хоча б 280? Про якісь секретні гени, які стирають якості батьків у пташенят Домінантів я не чув, та й мабуть то все більш вигадки виробників, адже це їх хліб. Я вважаю, що головне - це хороші міцне коріння. Якщо схрестити ротвейлера з німецькою вівчаркою, ви ж не отримаєте цуценя схоже на таксу?
Буде щось середнє між цими породами.

Ricardo
Ricardo
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 13

Сообщение #4 Ricardo » 22.05.2016, 16:32

Скажіть будь-ласка, купив на базарі 10 курчат, як казав продавець породи Домінант. Зараз читаю і дізнаюсь що це крос, а не порода. І продавець ще казав вибирати курчат з білою плямою на голові, самі курчата чорні. Також в цьому ящику, де вибирав курчат, були повністю чорні курчата, то продавець казав що то Московська чорна порода. А зараз дивлюсь в Інтернеті на фото курчат кросу домінант і розумію, що з білою цяткою на голові то буде півник, а повністю чорні то курочки. Отже я купив одних півників, правильно я зрозумів, що мене трохи надурили? Чи може бути й курочки кросу Домінант з світлими плямами на голові?

Tosik
Tosik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 30
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #5 Tosik » 13.11.2016, 11:51

Хтось тримає Домінанта? Хочу запитати як вони несуться. В мене березневі курчата ще досі майже не несуться. Яйця замовлені на ОЛХ. З 50 вилупилось більше 30, точно вже не пам’ятаю. З десяток не дожило до сьогоднішнього дня, тобто зараз трохи більше 20, і несеться здається всього одна курочка – одне яйце через два – три дні. Півники якісь зовсім не галантні, жодного разу не бачив щоб вони за курочками бігали. Може це в мене так? Бо минулого року в мене були прості кури, то вже до цієї пори несли яйця вовсю, а домінант щось мене не вразив, чи може доглядаю гірше ніж минулого року.

Вернуться в «Породи кур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость