Кури породи іспанки голошиї

Описание: Все про породи та кроси курей

Filonka
Filonka
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 17
З нами: 7 місяців 19 днів

Сообщение #1 Filonka » 08.05.2017, 10:15

Хто, як годує іспанку голошийку? Кормом для бройлера або для несучки? Які показники приросту якщо будуть годувати як бройлера? Розумію що можна загодувати і не побачити яйця, або воно все ж буде? А якщо годувати як несучку то чи набере вона свою вагу. Хочу зробити розрахунок, а яку основу брати не знаю. Може є якась таблиця з раціону, годівлі іспанки голошийки? І взагалі в мережі стільки різної інформації про цей крос, якщо я не помиляюсь, то це саме крос, стосовно яйценоскості та ваги дорослих курей та півнів. Дуже хотілось би почути тих хто вже їх тримав. Поки моїм купленим на базарі курчатам тиждень, поки всі живі, рухливі та добре їдять. Підкинула під квочку, квочка добре прийняла, але зараз думаю про те чим годувати і чи взагалі цей крос лишати на яйце чи лише на м’ясо.

Marusya
Marusya
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 22
З нами: 7 місяців 24 дня

Сообщение #2 Marusya » 08.05.2017, 10:21

Тримала голошийок – гарна порода, міцне здоров’я, універсального призначення і на м’ясо можна, і яйце несе не погано. До того ж досить витривалі і можна радити новачкам, вбити цих курей досить складно. Тобто нормальні кури для будь-якого домогосподарства, які порадують і яєчком і м’ясцем.

Solana
Solana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 40
З нами: 1 год

Сообщение #3 Solana » 08.05.2017, 22:13

Іспанку голошия - дуже витривала і життєздатна птиця, але полохлива.
Голошиї кури вважаються вигідними для розведення, тому що невибагливі до кормів.
Один півень може запліднити 10 курей.
За смаком м'ясо голошийних курей схоже на м'ясо індички.
Жива маса курей - 2,3 - 2,5 кг, півнів - 3,5 кг.
Несучість 160-180 яєць масою близько 60 м, колір шкаралупи кремовий.

Petrovna
Petrovna
Повідомлення: 14
З нами: 7 місяців 21 день

Сообщение #4 Petrovna » 14.05.2017, 21:00

Купила тиждень тому у нас на базарі іспанок з голими шиями та мастер. Ціна на них однакова – 19 грн. за штуку. Вибирала більшість голошиїх, але попалось пару штук мастер. Вони за кольором точнісінько такі самі, якісь рябеньки, навіть описати важко окрас, але вже за тиждень видно що мастер крупніше аніж голошиї. І курчата породи мат сер видно люблять попоїсти, як наїдять животи, і стоять ледве дихають, а голошиї рухливі більш, але на вигляд вже в тиждень виглядають меншими за мастер.

Liza
Liza
Повідомлення: 9
З нами: 6 місяців 29 днів

Сообщение #5 Liza » 26.05.2017, 09:05

Скажите пожалуйста как переносят морозы куры с голыми шеями. Вроде пишут что выдерживают морозы на уровне обычных кур, но как так может быть, если перьевого покрова у них однозначно значительно меньше, значит по теории должны зимой мерзнуть или я ошибаюсь?

Вернуться в «Породи кур»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость