Насіння квітів та рослин на Aliexpress хто купував?

Описание: Ділимося досвідом з вирощування садових та кімнатних квітів

sveta
sveta
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 1 год

Сообщение #1 sveta » 01.11.2016, 18:39

Думаю багато хто звертав увагу на насіння рослин на Aliexpress. Яка красота і ціни в основному смішні. Дуже хочеться виростити в своєму саду триколірні троянди, сині півонії і т.д. не кажучи вже про жовті, сині, білі гарбузи. Хто пробував пророщувати їх насіння, давайте ділитися результатами...
Я в минулому сезоні купила насіння різнокольорових гарбузів, сіяла прямо на гряду, без вирощування розсади. Може рік невдалий або ще що, але ні синіх не жовтих гарбузів не виросло, але звичайні червоні були, за смаком від наших нічим не відрізнялися.
Коштує насіння недорого, тому питання не в грошах. Не хочеться чекати поки прийде, потім чекати поки зійде і бути засмученою невтішними результатами.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #2 Lariska » 26.02.2017, 18:42

Скільки читала відгуків на самому сайті Aliexpress стільки й зустрічала негативу про його якість та якість того що з нього виросте. Ален все одно цікавість та сподівання на краще змусила замовити з десяток пакетиків насіння квітів та овочів. Ціна не така вже й велика, а спробувати самій кортить, а ось і правда виросте те що намальоване на картинках таке гарне та кольорове. Що вийде і чи взагалі щось вийде буду писати та показувати, а поки чекаю на доставку.

Irisha
Irisha
Повідомлення: 26
З нами: 8 місяців 23 дня

Сообщение #3 Irisha » 26.02.2017, 18:50

Ціна не така вже й велика
Невелика це орієнтовно скільки? дешевше ніж насіння в наших магазинах чи дорожче?

gerbert
gerbert
Повідомлення: 16
З нами: 8 місяців 23 дня

Сообщение #4 gerbert » 26.02.2017, 19:14

замовити з десяток пакетиків насіння квітів та овочів
Марні трата грошей та часу - не вірите, переконаєтесь коли посієте отримане насіння

Олег
Олег
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 100
З нами: 3 місяця 22 дня

Сообщение #5 Олег » 19.07.2017, 03:09

Марні трата грошей та часу - не вірите, переконаєтесь коли посієте отримане насіння
Це точно, бо Алі, як і усі інші такого типу сайти, просто оббирають довірливих покупців.
Як ви вже не можете дістати що хочете поблизу, то хоч шукайте у своїй країні - куди можна прийти, приїхати, подивитись, перевірити.
А як маєте веб-мані, і хочете придбати із-за кордону, то краще замовляти на Єбей, Але треба читати англійською.

Lariska
Аватара
Lariska

Сообщение #6 Lariska » 19.07.2017, 06:49

Заради цікавості, що ж то воно виросте, я би не відмовлялась і надалі купувати на Аліекспрес насіння. З кавунів замовлених нічого сказати не можу, холодно і не зав’язуються вони у нас у відкритому грунті, гарбузи цікаві виросли, схожі ті що на фото, також кабачки, малесенькі, і досить багато на кущу. Брюссельська капуста виявилась не знаю чим, але не брюссельською. Мені особисто цікаво подивитись на результат, і далі буду шукати на Аліекспрес. Нікого не агітую, певно все то можна купити і у нас, але сам факт що насіння з далекого Китаю, і з нього все ж щось росте, мені гріє душу.

Олег
Олег

Сообщение #7 Олег » 19.07.2017, 23:19

Lariska, скажу чесно - особисто у Алі нічого не купував. Проте, суджу по відгуках росіян, котрі там замовляли, і були роздратовані тим - що і коли отримали. Якщо конче треба - можу знайти і привести їх відгуки.

Lariska
Аватара
Lariska

Сообщение #8 Lariska » 20.07.2017, 06:50

Ні, пане Олеже, не потрібно мені давати посилання на негативні відгуки, я й сама читала купу негативу, і я не закликаю і не хвалю. Певно в мені трохи живе дух авантюризму і мені цікаво випробувати, тим більше я й сама вже маю досвід вирощування деяких рослин з насіння з Китаю. Щось вийшло те що зображене було на малюнку, щось взагалі не зійшло, а щось виросло не те що очікувала, але взагалі щось то воно та росте  Ну хіба не цікаво їсти кабачки з насіння вирощеного так далеко від нас?

Олег
Олег

Сообщение #9 Олег » 20.07.2017, 09:26

Nolens - volens. Звісно, суджу по собі, так, як і Ви.
Різниця в тому, що мені часом доводиться купувати рідкісні (а відповідно не дешеві) рослини.
Тому ризик значно більший.

Вернуться в «Квітникарство»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость