Тля на трояндах. Як позбутись

Описание: Ділимося досвідом з вирощування садових та кімнатних квітів

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #1 Lariska » 29.09.2016, 16:50

Ціле літо при обробці плодових дерев від тлі, ч як по книжковому попелиці, також обробляла ї всі квіти і особливо троянди, бо на них цієї пакості було найбільше. Зараз же на деревах практично немає тлі, а на трояндах все також її море. Не хочеться розводити отруту, бо троянд в мене не так вже й багато щоб розводити цілий флакон, та й лити в який вже раз отруту на землю біля будинку не дуже хочеться. Може є якісь не хімічні засоби боротьби з цією напастю під назвою попелиця.

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81
З нами: 11 місяців 16 днів

Сообщение #2 Alona » 27.05.2017, 07:32

Я тоже ищу метод избавления от этой напасти на своих розах. Прочитала на другом форуме, что помогает против тли на розах обработка 5 % раствором мочевины (карбамид). Ведь мочевина – это азот и подкормить им розы лишний раз будет только плюс для растений. Но вот концентрация меня что то настораживает, слабее сделаешь раствор не подействует на тлю, а 5% боюсь что листья обожжет, тем более тля сидит на совсем молодых побегах, они такие нежные не навредит ли им обработка 55 раствором мочевины?

Sonka
Sonka
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 17
З нами: 3 місяця 10 днів

Сообщение #3 Sonka » 27.05.2017, 09:17

А я не зрозумію, чому на трояндах то не можна хімію? Ви їх вживати в їжу збираєтесь? Зрозуміло не хочеться застосовувати хімію на городніх культурах, ну а у випадку з трояндами навіщо щось видумувати – карбамід, який може при концентрації вище 5 відсотків легко обпекти листя, а раптом не вгадаєте та спалите свої троянди? Є багато засобів, які добре справляються з попелицею не лише на трояндах. Якщо у вас пару кущів розведіть стільки скільки вам потрібно і обприскайте і не будете гадати попалите чи ні. Той самий Конфідор в порошку легко поділити можна і розвести 1 літр готового розчину.

Kiril Petrov
Kiril Petrov
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 24
З нами: 4 місяця 30 днів

Сообщение #4 Kiril Petrov » 28.05.2017, 08:38

Мене жінка примушує кожні 2 тижні кропити ті кляті квіти, як вони вже мені надоїли. Не пам’ятаю назви препаратів, але їх багато і зазвичай вони гарно працюють, після того як покроплю на наступний ранок кущі вже стоять без тлі, але вистачає не надовго, близько за 2 тижня знову стоять всі в зелених або чорний комахах.

Вернуться в «Квітникарство»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость