Насіння квітів та рослин на Aliexpress хто купував?

Описание: Ділимося досвідом з вирощування садових та кімнатних квітів

sveta
sveta
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 8 місяців 8 днів

Сообщение #1 sveta » 01.11.2016, 18:39

Думаю багато хто звертав увагу на насіння рослин на Aliexpress. Яка красота і ціни в основному смішні. Дуже хочеться виростити в своєму саду триколірні троянди, сині півонії і т.д. не кажучи вже про жовті, сині, білі гарбузи. Хто пробував пророщувати їх насіння, давайте ділитися результатами...
Я в минулому сезоні купила насіння різнокольорових гарбузів, сіяла прямо на гряду, без вирощування розсади. Може рік невдалий або ще що, але ні синіх не жовтих гарбузів не виросло, але звичайні червоні були, за смаком від наших нічим не відрізнялися.
Коштує насіння недорого, тому питання не в грошах. Не хочеться чекати поки прийде, потім чекати поки зійде і бути засмученою невтішними результатами.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 4 (+4/−0)
Повідомлення: 216
З нами: 1 год

Сообщение #2 Lariska » 26.02.2017, 18:42

Скільки читала відгуків на самому сайті Aliexpress стільки й зустрічала негативу про його якість та якість того що з нього виросте. Ален все одно цікавість та сподівання на краще змусила замовити з десяток пакетиків насіння квітів та овочів. Ціна не така вже й велика, а спробувати самій кортить, а ось і правда виросте те що намальоване на картинках таке гарне та кольорове. Що вийде і чи взагалі щось вийде буду писати та показувати, а поки чекаю на доставку.

Irisha
Irisha
Повідомлення: 24
З нами: 4 місяця 26 днів

Сообщение #3 Irisha » 26.02.2017, 18:50

Ціна не така вже й велика
Невелика це орієнтовно скільки? дешевше ніж насіння в наших магазинах чи дорожче?

gerbert
gerbert
Повідомлення: 16
З нами: 4 місяця 27 днів

Сообщение #4 gerbert » 26.02.2017, 19:14

замовити з десяток пакетиків насіння квітів та овочів
Марні трата грошей та часу - не вірите, переконаєтесь коли посієте отримане насіння

Вернуться в «Квітникарство»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость