Ампельні бегонії

Описание: Ділимося досвідом з вирощування садових та кімнатних квітів

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 7 місяців

Сообщение #1 Lariska » 30.01.2017, 11:01

Ампельні бегонії надзвичайно популярні в усьому світі квіти. Яскраві барви цих ошатних рослин прикрашають клумби, вази, підвісні корзини впродовж усього літа. Ще донедавна ці квіти були у нас доволі екзотичною рідкістю, сьогодні ж своєю красою вони полонили серця і наших квітникарів.
Зазвичай, у магазинах продають уже готові коренебульби. На жаль, ці квіти недешеві. Незрівнянно дешевше ці чудові квіти можна виростити з насіння за умови, що вам не бракує терпіння й уваги.
Рослина має кілька стебел завдовжки 30-45 см з камелієподібними квітками. Квітування дуже рясне аж до приморозків.
Насіння висівають у грудні - січні в легкий, родючий субстрат з слабокислою реакцією (рН 6,5). Гранули з насінням не присипають! Добре зволожують, особливо у
перші дні, пророщують на світлі, сходи притінюють. До кінця березня забезпечують світловий день упродовж 14 годин. Ящичок або горщик під час пророщування прикривають склом або плівкою, регулярно провітрюють, пікірують через 1,5-2 місяці. Висаджують на постійне місце у напівтіні. Найбільшої декоративності рослини досягають на другий рік.
Восени до приморозків бегонію викопують, просушують, коли листя зав’яне, коренебульби відділяють від стебла і зберігають у торфі або піску при температурі плюс 10—12°С. У лютому - березні висаджують для пророщування в ящики, заповнені сумішшю торфу і листяної землі.

Вернуться в «Квітникарство»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость