Сурфінія

Описание: Ділимося досвідом з вирощування садових та кімнатних квітів

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 Lariska » 02.02.2017, 11:10

Сурфінія — найпопулярніша квітка для балконів та горщиків. Має каскадну форму, квітує протягом всього літа, утворюючи багато міцних пагонів довжиною до 1 м. Росте дуже швидко, формуючи сотні яскравих квітів. Висаджена в ґрунт на клумбі одна рослина утворює килим з квітів площею майже 2м2, тому для повноцінного розвитку і квітування відстань між рослинами у ґрунті повинна бути 50—70 см або не більше 3 рослин на 1м2, для балконного ящика довжиною 50 см потрібно 2 рослини.
Успішне вирощування петуній, сурфінії потребує певного досвіду і дотримання всіх вимог агротехніки вирощування! Рослини найкраще себе почувають на сонячних місцях з помірно кислим ґрунтом (рН 5,5—6,5). Щоб отримати квітуючі рослини в травні, насіння висівають в ящики для розсади у лютому—березні. Насіння висівають по поверхні вологого, підготовленого, стерильного ґрунту. Насіння ґрунтом не присипають, особливо це стосується сурфінії, лише зволожують, для його проростання потрібне світло. За температури + 18-20°С сходи з’являються через 14—20 днів. Ящики накривають поліетиленовою плівкою або агроволокном для збереження вологи і вирощують в теплих умовах за температури +20°С. Після проростання насіння плівку прибирають і забезпечують рослинам нижчу температуру ( + 15—17°С). Для отримання якісної розсади бажано витримувати 16-го-динний світловий день, якщо насіння висіяне рано (у лютому), потрібно досвічувати розсаду спеціальними лампами. Коли такої можливості немає, краще насіння висіяти пізніше. Пікірують у фазі 2—3 справжніх листочків. Акліматизовану розсаду висаджують у ґрунт на постійне місце в травні, коли мине загроза заморозків. Пересаджування витримує добре.
Рослини потребують гарного поливу, за спекотної погоди поливають 2—3 рази на день. Необхідні регулярні (бажано щодня) підживлення комплексними рідкими добривами для квітів. Особливо це важливо для рослин, які ростуть на балконах і в горщиках, враховуючи обмежену кількість ґрунту. Висаджуючи розсаду на постійне місце, можна скористатися сухими гранульованими добривами довготривалої дії (типу кеміра), згідно з інструкцією їх застосування.

Вернуться в «Квітникарство»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость