Мальва: правила посадки та догляду

Описание: Ділимося досвідом з вирощування садових та кімнатних квітів

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 Lariska » 01.06.2017, 06:55

Мальва - невибаглива дачна рослина. Вона не потребує особливого догляду. Але є кілька особливостей, які важливо враховувати при вирощуванні окультуреної мальви.
Мальва цвіте з липня до вересня. Вона легко розмножується насінням. Найпростіше висівати рослину в травні відразу в грунт.
Мальва невибаглива, тому для неї підходить звичайний грунт. Єдина умова при виборі місця - продувність ділянки вітром. Мальва не любить сирість.
Так як мальва досягає висоти до 2 м, при посадці потрібно враховувати відстань між кущами. Їх віддаленість один від одного на 50 см - найкращий варіант.
Мальву найкраще висаджувати вздовж парканів або стін будинку. Так висока рослина з різнокольоровими чашечками квітів прикрасить ділянку, додасть їй яскравості.
Мальва - прикраса саду на дальньому плані. Вона відмінно виглядає в композиції з низькими рослинами. А в поєднанні з декоративними соняшниками мальва створює живопліт.

Догляд за мальвою
Для цієї рослини можливий мінімальний догляд. Він полягає в наступних моментах:
Високі кущі під час цвітіння потрібно підв'язувати до кілочків. Мальву важливо поливати помірно. Якщо вона зростає на бідних грунтах, будуть потрібні підгодівлі мінеральними добривами. Щоб захистити рослину від захворювання іржею, важливо обробити листя протигрибковими препаратами.
Мальва - справжня окраса дачної ділянки. Уваги ця рослина просить мало, а радує погляд все літо.

Вернуться в «Квітникарство»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость