Яблучний пиріг: сама смачна випічка за бабусиним рецептом

Описание: Рецепти блюд виготовлених з використанням продуктів вирощених на власному подвір’ї та ділянці.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #1 Lariska » 12.09.2016, 08:16

Мені подобається випічка, в якій мало тіста і багато начинки. Ніжна, витончена, вона містить менше калорій, але при цьому залишається надзвичайно апетитною!

Найсмачніший яблучний пиріг, який мені доводилося куштувати, готувала моя бабуся. Недарма ж вона його називала «невидимим». Секрет страви - в дуже тонкій нарізці яблук на дольки.

Звичайно ж, тісто в пирозі присутнє, але в такій незначній кількості, що його практично не відчувається і не видно на зрізі. Якщо душа просить чогось вишуканого, я знаю, як вам зарадити...

Як приготувати яблучний пиріг

Інгредієнти для приготування яблучного порога

90 мл молока
60 г борошна
10 г цукру
3 яйця
2 ст. л. рослинного масла
2 ст. л. вершкового масла
1 ст. л. коньяку
4 яблука
3 ст. л. волоських горіхів

Приготування яблучного пирога

Збийте яйця з цукром в піну. Додайте в отриману масу борошно і розпушувач. Також додайте соняшникову олію, молоко і коньяк.

Наріжте яблука на тонкі скибочки і висипте в тісто.

Змастіть форму вершковим маслом і випікайте пиріг протягом 30 хвилин при температурі 200 °

Останній штрих: заливка! З'єднайте 1 яйце, 80 г цукру і 2 ст. л. розтопленого вершкового масла. На готовий гарячий пиріг вилийте заливку, зверху викладіть горіхи. Випікайте пиріг ще 15 хвилин.

Аромат отриманого виробу вас вразить! Тепер ви знаєте, як смачно приготувати яблучний пиріг. Під настрій можна додати корицю до яблук, дрібку мускатного горіха і навіть мелений імбир. Коньяк можна замінити запашною наливкою! Приємного апетиту, будьте щасливі цієї осені.

Вернуться в «На кухні»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость