Чебуреки з сиром

Описание: Рецепти блюд виготовлених з використанням продуктів вирощених на власному подвір’ї та ділянці.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #1 Lariska » 07.01.2017, 21:50

Хто сказав, що чебуреки обов'язково повинні бути з м'ясом? У них можна класти і овочі, і гриби, і рибу, і завжди вийде смачно і ситно. Я пропоную варіант приготування чебуреків з сиром.

Чебуреки з сиром готуються так само, як і чебуреки з м'ясом. Те ж таки тісто, той же спосіб згортання, але начинка - сирна. Чебуреки з сиром я раджу їсти гарячими з пилу, з жару - поки сир не застиг. Тоді він просто чудово тягнеться. Звичайно, на смак це мало впливає, але ефект просто дивовижний.

Вам знадобляться:

вода - 200 мл;
яйце - 1 шт.;
олія соняшникова - 2 ст. ложки;
борошно - 3-4 склянки;
сир твердих сортів - 150 гр.

Борошна я вказала приблизну кількість, його може знадобиться менше або більше. Головне, щоб тісто вийшло м'яким, але прилипало до рук.

Змішайте яйце, воду, сіль і олію. Потім поступово всипайте борошно і гарненько розмішуйте.

Коли ложкою місити вже не буде виходити, викладіть тісто на робочу поверхню і, постійно підсипаючи борошно, замісіть м'яке тісто.

Натріть сир на крупній тертці.

Тісто розділіть на 4-5 частин (залежно від того, які чебуреки за розміром ви хочете отримати). Розкачайте кожну частину у формі кола. Умовно поділіть коло навпіл, на одну половину покладіть тертий сир.

Накрийте другою половиною, защипайте краї виделкою.

Смажте чебуреки по 2-3 хвилини з кожного боку на розпеченій соняшниковій олії.

Чебуреки з сиром готові. Подавайте їх гарячими.

Приємного смаку!

Вернуться в «На кухні»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость