Рецепт кетчупу

Описание: Рецепти блюд виготовлених з використанням продуктів вирощених на власному подвір’ї та ділянці.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #1 Lariska » 21.06.2016, 07:23

Скоро сезон заготівель! Хочу поділитися своїм рецептом кетчупу! немає на жаль фотки, але виставлю пізніше, торішній вже з'їли, а нового поки немає!
Отже рецепт смачного кетчупу самостійного приготування:

5 кг помідорів
10 штук червоного болгарського перцю (за розміром я беру середній і великий, але обов'язково червоний)
10 головок ріпчастої цибулі (середнього розміру)
гвоздика, кориця, перець горошком за смаком (я кладу по столовій ложці, без гірки, а кориці ще зовсім трохи, ну дуже її поважаю в цьому кетчупі!)
2,5 склянки цукру (стакан гранований - 250 грамовий)
2,5 ст. ложки солі (можна з гіркою, але без фанатизму)
250 гр оцту

Що стосується червоного меленого перцю, то за рецептом його 1 чайна ложка, я беру 0,5 так як сильно гострий не люблю, вирішуйте самі.
зелень - хто яку любить - петрушку або кропу середній пучок

Тепер покроково сам процес приготування:
1) ріжемо крупно помідори, болгарський червоний перець, цибулю і зелень, додаємо гвоздику корицю і перець горошком варимо це 1 годину з закритою кришкою, без додавання води у власному соку. Остигає - проціджуємо через сито. У мене є така класна соковижималка у вигляді м'ясорубки через неї просто моментально все проходить.
Тепер невеликий СЕКРЕТ: якщо Ви дасте цьому соку відстоятись пару трійку годинок (на технологію виробництва це не вплине випробувано ні разу), то "гуща" осяде і можна злити ну скажімо фарбовану воду, що надалі зменшить час уварювання, і збільшить густоту кетчупу.
2) У сік додаємо решту інгредієнти і варимо з відкритою кришкою до потрібної вам густоти, але не менше 1 години!
3) закочує в банки, вкутуємо.

Так! Повозиться доведеться! Але результат виправдає ваші витрати. Я закочувала його літрів по 20 і до наступного сезону не вистачає, на жаль.
Смачного!
Мало не забула, з цих продуктів виходить приблизно 4 літри кетчупа!

Вернуться в «На кухні»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость