Надувная доска, она же Sup board, она же сап серф доска

Описание: Туризм в Україні та за кордоном

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #1 admin » 15.06.2017, 11:20

Хочется внести какое то разнообразие в отдых на воде, чтобы было не очень опасно, к чему я отношу спуски по горным рекам, в частности по реке Черемош, на байдарках. Именно на байдарках интересно, так как можно вдвоем с женой, но опасно, а сплав на больших плотах или РАФах не столь увлекателен. Сплав на байдарке или плоту по Днестру можно назвать вообще скучным, особенно если это делать уже не в первый раз. И вот случайно наткнулся на такой вид отдыха на воде как катание стоя на надувной доске. Главное для меня, что кататься можно на спокойной воде, ведь доска похожа на ту что предназначена для серфинга по волнам моря, а в Украине не так уж и много волн. А на доске можно и сплавляться, и относительно новый вид спорта. В общем, заинтересовался, но прочитать реальные отзывы мало шансов, так как все обсуждения катания на Sup board, что находил в сети происходят именно на форумах магазинов, которые и продают эти доски. Соответственно верить таким отзывам как то не очень разумно. Конкретно хочу услышать от человека, который владеет или много катался на такой доске, его собственное мнение, насколько это увлекательно, имеет ли смысл тратить довольно большие деньги на это, ну и вообще общие впечатления про катание на Sup board. Буду рад любому мнению, и тех кто не катался, а хотя бы видел, слышал.

Kiril Petrov
Kiril Petrov
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 24
З нами: 8 місяців 20 днів

Сообщение #2 Kiril Petrov » 15.06.2017, 12:31

Сразу скажу, что не плавал на такой диковинке, и если честно то и не слышал про такой вид вымогательства денег у людей – по сути, надувной матрац, только накачанный до большого давления, за счет чего получается относительно твердая оболочка, якобы похожа на доску. Ну а разница то не такая уж и большая. Как на меня стоит неоправданно дорого, и может и интересно, но платит такие деньги. Лучше посмотреть в сторону аренды. Легко нашел, где их предлагают брать в аренду на озерах и реках в разных уголках по цене 200 грн за час. А теперь легко посчитать сколько можно часо откатать (отплавать) за ту сумму, которую придется за него выложить, а это в среднем около 20 тыс. грн. Итого выходит 100 часов. Думаю поплавать вам 2 часика в день вполне будет достаточно. Значит 50 дней можно плавать по 2 часа, не переживая за то что порвется, как и чем накачать, чем доставить и т.д. А за лето мы, например, выезжаем на речку раз-два, на море на 2-3 дня, и на ставки пару раз. Исходя из этого - 50 катаний вполне хватит нашей семье лет на 10. Сомневаюсь, что ваша купленная надувная доска проживет столько времени. А так попробовать на пару раз можно, но чтобы покупать, думаю не стоит. Это нужно кататься каждый день на ней.

Михайло
Михайло
Повідомлення: 11
З нами: 6 місяців 25 днів

Сообщение #3 Михайло » 15.06.2017, 16:57

Вибачте, не катав, і мабуть знайти тих хто катав таке чудо буде на неспеціалізованих форумах досить складно. Але хочу висловити свою думку щодо того чи варто купувати таку дошку – без зайвих вагань, але варто в першу чергу орієнтуватись на бюджет, якщо ви після того будете місяць голодні, то варто зачекати, коли будете більше заробляти. А якщо ресурси дозволяють, то це вкладення у своє здоров’я, а що може бути кращою інвестицією. Взагалі дуже цікава тема, але я наприклад хотів подивитись ціни на це чудо, не знаю як його правильно називати – надувна дошка чи Сапбоард, то не знайшов в Україні. А купувати на закордонних сайтах буде дуже дорога доставка. І цікаво чи бодай один виробник виготовляє ці сапборди в Україні, якщо так то підкажіть сайт.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор

Сообщение #4 admin » 15.06.2017, 17:07

Михайло писал(а):Взагалі дуже цікава тема, але я наприклад хотів подивитись ціни на це чудо, не знаю як його правильно називати – надувна дошка чи Сапбоард, то не знайшов в Україні.
Введите в поиске «Доска для sup серфинга™ VERSO sports» и найдете предложение украинского производителя. Сайт сделан красиво, а относительно качества досок производства VERSO сказать не могу ничего. Кстати sup-доски от VERSO sports могут комплектоваться парусом, и получается 2 в одном - сапсерфинг и виндсерфинг, правда, парус недешев, почти столько же сколько сама доска.

Михайло
Михайло

Сообщение #5 Михайло » 15.06.2017, 17:13

Сайт може і гарний, Але без будь-якої конкретики, немає ні фотографій процесу виготовлення дошок, не знайшов жодної згадки про цього виробника на жодному форумі, та й асортимент не дуже широкий, як я зрозумів 2 дошки всього поки пропонує цей виробник. Особисто в мене не викликає довіри, здається сайт на гарну ширму гаражного виробництва, і не відомо як ті дошки поведуть себе на воді. Вже краще купити китайський Шарк, там багато відгуків, та й дешевше коштує.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор

Сообщение #6 admin » 15.06.2017, 17:15

Я и писал что ничего не знаю про качество этих досок и в вопросе если бы стоял передо мной что лучше Шарк или VERSO тоже скорее всего выбрал бы китайца.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213

Сообщение #7 eddbit » 16.06.2017, 09:34

Завжди по доброму заздрю людям які мають можливість вести здоровий та цікавий образ буття. Дуже також цікаво спробувати попливати, чи погрести, не знаю як правильно сказати на такій штуці. Почитав, то мені здалось що взірцем серед надувних є дошки Red Paddle, я би особисто з них би і починав. Думаю китайську Шарк буде важко продати, і Китай то як гра в лотерею – може повезти, а якщо ні, то на гарантію мало шансів сподіватись. Та й за дизайном дуже подобається саме дошки Red Paddle, правда назва викликає не дуже гарні асоціації.
Живу как умею и другим не мешаю

1979
1979
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 29
З нами: 1 год

Сообщение #8 1979 » 16.06.2017, 21:51

Виглядає гарно ця дошка, але ж її можна використовувати лише на спокійній воді, трохи вітер чи хвилі і ви вже не попливете. Та й до спорту вона не дуже якось відноситься у моєму розуміння – став та й греби собі. Трохи нудно – по хвилям не піде, проти вітру не попливе, то що ж з нею робити?

Nasredin
Nasredin
Повідомлення: 56
З нами: 11 місяців 6 днів

Сообщение #9 Nasredin » 17.06.2017, 16:56

Модна та приваблює погляди всіх, бо мало хто бачив. Але це буде недовго, бо зараз вони вже будуть повсюди. Хоча насправді програють надувні дошки тим самим байдаркам, де за ту ж ціну може пливти двоє, і пливти сидячи, а не стоячи. Надувна дошка то більше іграшка, дозвілля, а практичне застосування (сплав, рибалка) сумнівні.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #10 eddbit » 20.06.2017, 19:45

На жаль реалії такі, що подобається одне, а вимушені купувати те, на що грошей вистачає. Тим більше планую купити взагалі 2 дошки, щоб пливати з жінкою, разом цікавіше. Ну а поки для проби, що то воно таке і чи взагалі буде лежати душа до такого виду відпочинку вирішив купити той самий китайський Шарк, повна назва SUP Sharksups Lemon Shark Adventure SAR-305. Коштує це чудо китайського SUPпрома 686 чисто американських доларів, а вражень наскільки буду писати після випробувань. А поки мрію та чекаю замовлення.

Михайло
Михайло

Сообщение #11 Михайло » 21.06.2017, 14:50

Подивився на ціни й зрозумів наскільки важко жити в Україні на одну зарплату. Які там дошки надувні, тут би бодай вистачало на саме необхідне. Чому ж вона так дорого вартує? Як я розумію матеріали фактично ті самі що й надувні човни, матраци, можливо хіба що товстіші, але ж різниця у ціні колосальна, чому так дорого?

Angelisa
Аватара
Angelisa
Повідомлення: 24
З нами: 9 місяців 19 днів

Сообщение #12 Angelisa » 21.06.2017, 15:10

SUP-Yoga-doyouyoga-1.jpg

Крім катання на Sup board можна йогою займатись, уявіть, ранок, сонечко лише встає, а на середині озера гарна дівчина у купальнику займається йогою – красота, собі захотіла, але трохи боюсь я таких речей плавати не дуже гарно вмію.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Oleno
Oleno
Повідомлення: 3
З нами: 5 місяців 28 днів

Сообщение #13 Oleno » 21.06.2017, 20:37

Чем занятия йогой на Sup board лучше занятий на коврике на берегу того самого озера? Тем, что с Sup board можно свалиться в то самое озеро, тем что его перед каждым использованием нужно накачать, а это довольно обременительно, тем что сложные асаны принять на неустойчивом Sup board практически невозможно, и ко всему этому вес почти 20 килограмм девушке довольно сложно тащить до воды и потом из воды. Так в чем радость занятий йогой на Sup board, если можно обоснуйте по пунктам.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #14 eddbit » 21.06.2017, 20:45

Отвечу Алена вам на русском. Вы знаете, ведь не все в жизни рационально, и есть вещи, которые приобретаются не ради какой либо выгоды. Есть вещи, которые просто нравятся, так же как и люди, с которыми приятно, с которыми хочешь общаться и не обязательно иметь с того какие либо комфортные условия или выгоду. К примеру, люди отправляются в путешествия на тысячи километров пешком или на велосипедах, какой в том смысл, когда можно сесть на поезд и преодолеть тоже расстояние гораздо быстрее и легче. Смысла нет, есть желание тех людей и это главный аргумент. Так и у меня. Я отдаю себе отчет, что покупка Sup board это просто потраченные деньги, но с другой стороны это вложение в себя. Ведь я просто хочу научиться на нем плавать или ходить, мне это нравится и все. Почему все в нашей жизни должно быть логично и рационально. Я просто хочу, и благодарен Богу что могу себе позволить иметь то что я хочу, в этом и счастье, во всяком случае, для меня.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #15 eddbit » 23.06.2017, 07:52

Нарешті дочекався – в багажнику машини у коробці лежить новенький сапборд Shark-305 і чекає свого часу першого випробування на воді. А поки був просто перевірений, накачаний до необхідного тиску і оглянутий з усіх боків. Враження лише від споглядання лише позитивні, дійсно якісна річ, у надутому виді дуже твердий та зручний. Верхня поверхня приємна на дотик і зовсім не слизька. І чомусь я думав що він важче, насправді всього 11 кг, для свого розміру видається дуже легким. І ще здивувало що легко і швидко накачати, а то читав що поки надуєш його то сім потів з тебе зійде – у Шарк відмінний насос, і досить легко та швидко качає до необхідного тиску. Взагалі все досить просто і зрозуміло у підготовці до спуску на воду. Ну а як на воді напишу після того як буде гарна погода і можливість кудись виїхати.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #16 errror » 24.06.2017, 07:06

eddbit писал(а):Нарешті дочекався – в багажнику машини у коробці лежить новенький сапборд Shark-305 і чекає свого часу першого випробування на воді.
Вітаємо, серед наших форумчан ви певно перший стали власником надувної дошки. Будемо з нетерпінням чекати ваших звітів та відгуків про вашу обнову. Чи задоволені вибором саме Шарк?

Sidor
Sidor
Повідомлення: 10

Сообщение #17 Sidor » 24.06.2017, 08:11

У меня ассоциации надувной доски с надувной женщиной. Когда нет волн серферы катаются на SUP, также когда нет настоящей женщины можно использовать надувную, но удовольствие на любителя, я за натуральное.

Вернуться в «Туризм»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость