Куди поїхати з дитиною в гори чи на море

Описание: Туризм в Україні та за кордоном

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 212
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #1 eddbit » 07.06.2017, 06:58

Літо, тепла погода і так хочеться побачити щось нове для себе, і щоб для дитини було цікаво та корисно для здоров’я. Я хочу на море, а саме після довгих читань, містечко Южне, Одеської області. Чому саме Южне розповім в двох словах – тихе місто, відносно малолюдні і відповідно чисті пляжі, саме місто гарне та сучасне, багато пропозицій оренди квартир у нових будинках, так як саме місто зовсім молоде, недалеко Коктебель з самим більшим аквапарком, можливість ловлі риби, відпочинку дикарем з палаткою на березі моря. Жінка ж пропнує Поляну, Свалявського району, аргументуючи що там чисте гірське повітря, мінеральна вода для лікування шлунку, гарна природа, можливість з’їздити в Мукачево, Ужгород, Солотвино. Але мені все це здається буде скучним для дитини, та й чесно кажучи для мене. Тож я за море, дружина за гори. Підкажіть що вибрати і що краще саме для дитини 5 років? Їхати плануємо машиною, до Полян кілометрів 500, до Южного більше 700.
Живу как умею и другим не мешаю

sidr
Аватара
sidr
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 9 місяців 20 днів

Сообщение #2 sidr » 08.06.2017, 10:52

Кожному своє, але ми вже років з 5 не думаємо навіть про море, бо дітки часто хворіли прямо на морі – важка дорога, дуже жарко, організм дитячий виснажується. А в горах завжди прохолодне чисте повітря, можна вибрати нескладні маршрути, куди легко можна дійти з дітками. Приємна прохолода, багато джерел води, відсутність комарів – все це дійсно оздоровлює організм, а відміну від моря, де вода не завжди чиста, спека, смердюче повітря, відпочивальників більше ніж піску на пляжах. Але кожному своє – ми за Карпати – це здоров’я, в першу чергу.

Bogdan
Аватара
Bogdan
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 25
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #3 Bogdan » 08.06.2017, 12:08

А я влітку і взимку раджу їхати в Карпати замість моря, у мене хворіла дитина, стали їздити - тьху-тьху забули що таке застуди. Хоча колись їздили в Крим, там лікар правди шукати зарослі ялівцю (рос. можевельник) - гадаю також допомагало непогано, але їхати необхідно мінімум на 3 тижня, щоб дитячий організм устиг адаптуватися. І намагатися вдень коли спека гуляти саме серед кущів ялівцю .- там не гаряче і корисне повітря. Але повторю повітря карпатських лісів нічим не гірше по ефекту на профілактику простудних захворювань.

Syrazik
Syrazik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 9
З нами: 10 місяців 10 днів

Сообщение #4 Syrazik » 23.06.2017, 14:53

Як на мене, то особисто мені однозначно краще Карпати ніж море. Хоча на морі був в не багатьох місцях. Був на Чорному в Очакові, та на Азовському в Маріуполі. А ось Карпати походив, і далі планую їздити і ходити. І закликаю саме ходити в Карпати, не просто приїхати в Яремче і гуляти по місту, а йти в гори. Зараз за допомогою навігатора спокійно можна самостійно розробити маршрут, виходячи з власних бажань і можливостей. А тепер стосовно того чому саме Карпати. На морі люди десятки років звикли що у них нашестя туристів, ціни високі, а рівень сервісу досить низький. Чистота хай то буде готель чи приватна садиба, таке враження що на півдні не дуже звикли прибирати після себе сміття. І горах, не дивлячись на все більшу популярність маршрутів та туристів сміття не знайдете. І господарі тамтешні не збалувані туристами більш радушно приймають приїжджих, бо розуміють що то їх хліб. Взагалі як на мене екологія в гірських районах на порядок вища, ніж на морському узбережжі, де купа людей, антисанітарія, сміття і т.д. Є безумовно виключення але в більшості саме так як я описую. Карпати – чисте повітря, прохолода влітку, багато джерел, з яких можна пити воду.

Natalka
Natalka
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 9 місяців 20 днів

Сообщение #5 Natalka » 23.06.2017, 15:08

Звичка українців смітити там де живуть потребує створення окремої теми. І на сьогодні ця проблема вкрай актуальна. Але питання у ТС куди поїхати з дитиною. І скажіть мені шановні цінителі відпочинку в Карпатах, що дитині робити в тих горах? Може на Говерлу лізти. В мене знайома ходила з 7-річною дитиною на Говерлу, то вже 2 роки лякає її, якщо не буде слухатись, то каже що піде з нею на Говерлу. А вода для дитини то дуже класні забави, які ніякими горами не заміните.

Ruslan
Ruslan
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 39
З нами: 5 місяців 19 днів

Сообщение #6 Ruslan » 23.06.2017, 16:13

Я не агітую гори, але море у нас для дитини не є тим місцем де безпечно. Я обираю Аквапарк – чиста вода (мінімальний ризик підхопити якусь паличку у воді), немає залежності від погоди, цікаво не лише дітям, а й дорослим, ціни у порівнянні з поїздкою на море не йдуть у ніяке порівняння.

Sidor
Sidor
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 10
З нами: 3 місяця 4 дня

Сообщение #7 Sidor » 05.07.2017, 17:27

Для дитини 5 років без сумніву буде цікавіше на морі. Як я розумію ви хочете їхати заради дитини, то вибирайте море. Для дитини в принципі більше і нічого не потрібно, вона буде цілий день копирсатись в пісочку на березі, бігати по воді та бризкати на всіх і їй це буде без сумніву цікавіше аніж йти високо в гори та споглядати гарні краєвиди. Кажу бо часто буваю з дитино не обов’язково на морі, а на воді (річка, озеро), додому їде кожен раз зі слізьми, хоче ще. А в гори не затягнеш, не цікаво дитині там.

Вернуться в «Туризм»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость