Куди поїхати в Карпати і що цікавого побачити

Описание: Туризм в Україні та за кордоном

Rusya
Rusya
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 7 місяців 24 дня

Сообщение #1 Rusya » 27.06.2017, 06:37

Для нашої родини не стоїть питання куди їхати на море чи в Карпати. Ми вже цього року буде 3-ій рік як будемо відпочивати в Карпатах. Вже були в Яремче в Карпатах і Ворохті. Це досить близько одне від одного, лазили на Говерлу, бачили водоспади. Хочеться щось новеньке знайти цього року куди можна сходити з дітьми. Діти вже досить дорослі – 8 і 10 років, на Говерлу дійшли на своїх власних без особливих надокучань. Хочеться знайти місця в Карпатах де можна хоча б трохи поплавати, тільки не в басейнах а в озерах чи річках. Чи може річки дуже холодні, адже вони гірські? Також хочеться щоб було трохи цивілізації, бо в Ворохті вона практично зовсім відсутня. Сподобалось Яремне і цивілізовано і гори зовсім поруч. От щось схоже хочеться знайти й цього року. Або можливо знову в Яремче зупинитись, а просто знайти нові цікаві маршрути. Підкажіть куди можна з’їздити чи сходити, що цікавого побачити, буду дуже вдячна.

Natulik82
Natulik82
Повідомлення: 12
З нами: 10 місяців 17 днів

Сообщение #2 Natulik82 » 27.06.2017, 11:19

Я їжджу в Яремче вже років з чотири до однієї і тієї ж тітоньки. Умови нормальні, можна готувати самому, а можна домовиться щоб вам готували. Домашнє молоко кожен ранок. Взагалі там дуже красиво. Правда їздили завжди взимку, а влітку не було нагоди якось. Також перед тим як туди їхати влітку потрібно дізнатися погоду. Є таке поняття - сезон дощів і що там робити коли йде дощ не дуже уявляю. Можу поділиться номерами телефону тієї тітоньки.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #3 eddbit » 27.06.2017, 11:41

Нічого не хочу радити стосовно вибору місця куди поїхати в Карпати, адже кожен має свої смаки та вподобання, а в цілому в Карпатах всюди гарно і саме пошук куди поїхати, особисто для мене, найбільш цікавий у підготовки до подорожі. І не варто сильно прислухатись до порад інших, бо одне і теж саме місце для кожної людини може виглядати по різному. Головне настрій з яким ви туди їдете, і компанія. Також можливо потрібно врахувати бюджет та фізичні властивості всіх членів групи плануючи подорожі у гори. Мені подобаються маловідомі місця, але я не хочу кому рекомендувати ці маршрути, бо необхідно або наймати провідника, або мати та вміти користуватись навігатором.
Ну трохи відступлю від своїх настанов не радити куди їхати порадити Кваси – мінеральна водичка (повно джерел), недороге житло, легко добиратись (автомобіль, автобус, залізна дорога), близькість цікавих гірських маршрутів.
Живу как умею и другим не мешаю

Filonka
Filonka
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 17
З нами: 7 місяців 20 днів

Сообщение #4 Filonka » 27.06.2017, 11:57

Хочу теж приєднатися до теми. Була минулого року в Карпатах, жили в м.Яремче 5 днів. Природа дійсно чудова. Їздили з екскурсіями в Буковель, на водоспади, в с. Кваси з мінеральними водами. Все дуже сподобалось. Скажу тільки одне, що мені дуже не сподобалося. Коли поверталися з екскурсій - нас завезли в корчму "Загадка Карпат" - с. Татарів (причому завозять туди абсолютно все екскурсійні групи - може домовленість є між даною корчмою і екскурсійними фірмами). Коли нас туди везли пообіцяли, що ми спробуємо смачне гуцульське пиво і розхвалене традиційне блюдо - чинахи. В результаті нам під виглядом гуцульського пива принесли звичайнісіньке живе пиво пляшкове, чинахи гірші з усіх і не відповідають ціні абсолютно (замість м'яса - вим'я, сало - їсти не змогла), а обслуговування залишає бажати кращого (це єдине місце, завдяки якому зіпсувалося враження про карпатську гостинність). В цілому таке враження залишилося у всієї екскурсійної групи. А в іншому Карпати залишили тільки хороші враження. Особливо походи в ліс по чорницю, ожину, малину :) шкода тільки з грибами в тому році не пощастило, сухо було тому й грибів було мало...

TerelF1
Аватара
TerelF1
Повідомлення: 28
З нами: 11 місяців 29 днів

Сообщение #5 TerelF1 » 27.06.2017, 11:59

Взагалі Карпати - поняття дуже широке. Плануйте в залежності від місця свого початкового знаходження, тому що можете досить багато часу витратити на переїзди. За визначними пам'ятками - мені дуже сподобався Мукачівський замок, і взагалі місто дуже цікаве як для дорослих так і для дітей, але це більше вже Закарпаття.

Zavochica
Аватара
Zavochica
Репутація: 3 (+3/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 11 місяців 16 днів

Сообщение #6 Zavochica » 27.06.2017, 12:07

Ось почитала тему і собі задумалась може й нам сходити в гори, але ми там ніколи не були і тому трохи боїмось. Як там зі зв’язком, чи є хижі звірі – вовки та ведмеді, змії і т.д. І взагалі які небезпеки можуть очікувати при поході в гори на непідготовлених людей?

Hetyf
Hetyf
Повідомлення: 20
З нами: 1 год

Сообщение #7 Hetyf » 27.06.2017, 12:10

Сколько ни спрашивал лесников о нападениях медведей на людей в Карпатах - ни одного случая никто не вспомнил.
Волки есть. Три недели назад проходил Боржавой - шел по волчьим следа примерно дневной давности. Потом читал в новостях, что волки под Свалявой в селе загрызли кучу скота.
А еще в Карпатах есть рыси. Но, так же, как и волки, на группу людей они не нападают. Кстати если именно группа, то лесники утверждают что все звери обходят десятой дорогой, а вот одному ходить не рекомендуют.

Vovik
Vovik
Повідомлення: 26
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #8 Vovik » 27.06.2017, 14:12

Чтобы встретить сейчас дикого зверя в Карпатах нужно иметь огромное везение, но вообще то легче выиграть в Лото Забава миллион. Также следует знать, что одичавшие собаки гораздо более опасны, чем волки, так как меньше боятся человека. От волков берите с собой парочку петард и не бойтесь. У них там есть более доступная пища чем туристы - овцы, козы, коровы. Они не дураки чтобы рисковать, нападая на человека. Я так понимаю, в Карпатах волков единицы, и они бывают опасны когда их много, а одинокий волк чтобы нападал - даже не припомню, описывались такие случаи или нет. Бывает правда что животное больное и неадекватное (бешенство). На знакомую напала бешеная лиса, но успела только кроссовок укусить, потому что получила камнем в зубы. Бывают и коты, и белки, и ежики бешеные :) Надо просто знать, что риск встретить такого зверя гораздо меньше, чем попасть под колеса автомобиля, когда ты переходишь дорогу на оживленном перекрестке.
То что какая-то рысь на местного гуцула напала - скорее всего это басни. Шел где "Пьяный, падал, поцарапался, пришел и наплел такого :) А туристов напугать байками - святое дело :)
Основной принцип при встрече с диким животным - оставить ему пространство для отступления (освободить дорогу, не загонять ее в замкнутое пространство и т.п.). Я это даже на примере домашних котов знаю :) В основном зверь будет нападать только тогда, когда подумает что это вы его хотите съесть.

Добавлено спустя 2 минуты 41 секунду:
Zavochica писал(а):І взагалі які небезпеки можуть очікувати при поході в гори на непідготовлених людей?
Наибольшая опасность в горах – это натереть ноги, и, скорее всего, это произойдет, если человек неподготовленный. Также велика вероятность попасть под дождь, а на верху в горах, довольно холодно даже летом, когда у подножия плюс 30. Так что нужно иметь при себе теплую одежду, хорошую непромокаемую обувь и накидку от дождя – главные аспекты удачного лазания по горам.

Aleksandra
Aleksandra
Повідомлення: 8
З нами: 5 місяців 18 днів

Сообщение #9 Aleksandra » 30.06.2017, 15:30

Я думаю куди б не поїхали вам повинно сподобатись адже в Карпатах всюди гарно, особливо тим кому подобається саме природа, а не наукові досягнення і у вигляді висотних будівель. Ми з сім’єю намагаємось щороку поїхати у нове місце, хтось щороку їздить в одне й теж саме, комусь подобається щоб була смачна кухня, комусь важливо щоб було чисто у номері, комусь необхідно жити прямо на березі гірської річки і щоб з вікна було видно гори. Тож відкривайте карту, тицяйте пальчиком, і так щоразу, і на мою думку так набагато цікавіше, аніж кожного разу одне й теж. Тим більше ходити по маршрутам описаних сотні разів в мережі, як на мене не дуже цікаво, кращу піти по гриби стежками, яких ще немає на карті.

petlya2
petlya2
Повідомлення: 7
З нами: 5 місяців 12 днів

Сообщение #10 petlya2 » 01.07.2017, 06:54

Ми дуже довго не могли вирішити куди поїхати в Карпати. Хотілося в максимально природне місце. Перечитала купи відгуків і статей. Але не було жодної обширної. В результаті ми з молодим чоловіком поїхали в Яремче. Я раніше була в Ворохті (це сусіднє селище) і мені там не дуже сподобалося. Оскільки дуже багато будівель. Будиночки одні на інших і навіть якщо подивитися на гори, вони теж заселені людьми і поділені на ділянки. Я знайшла в інтернеті котедж "садиба Джерельна" біля річки, в 5 км від центру міста. І в момент коли ми прибули на місце і протягом усіх трьох днів почуття захоплення нас не покидало. Будиночок знаходиться в прекрасному місці. В 5 метрах за вікном тече гірська річка. Можна спати і чути шум ріки. Відразу за річкою крута гора вкрита густим лісом. Зі зворотного боку будинку ще один ряд акуратних ділянок і будиночків, потім дорога і теж гора вкрита лісом. Туди можна ходити на прогулянки. Є навіть асфальтована доріжка що веде вгору. Там трохи вище можна виявити не велике поселення. Праворуч і ліворуч від котеджу трохи вдалині видніються великі гори. Їх величність і міць просто не дає дивитися на них без емоцій. Три дні для відпочинку нам вистачило щоб отримати заряд позитивних емоцій від перебування у лоні природи з коханою людиною.

Alona
Аватара
Alona
Повідомлення: 81
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #11 Alona » 01.07.2017, 16:55

Раньше очень любили ездить в Квасы из-за наличия источников минеральных вод, туристических троп, горной реки, гуцульского колорита местного населения. Сейчас ситуация немного изменилась, Квасы стали популярным местом среди туристов, часто к источникам стоят большие очереди отдыхающих, настроено много кафешек и мини-гостиниц. В общем в когда то горное поселение пришла известность с популярностью у туристов, и а цивилизация не всегда идет в пользу, особенно если хочется уединения, которое когда то можно было получить в Квасах. Сейчас же все это немного теснит с каждым годом цивилизация.

turist
turist
Повідомлення: 15
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #12 turist » 01.07.2017, 18:30

Порадив би з’їздити в Яремче, а зупинитись, для прикладу, в "Романтик Спа Готелі", цілий день погуляти по місту, відвідати ринок з різними сувенірами, водоспади. Піти погуляти на "Стежку Довбуша" (3-4 год.). Дуже красиво... Ви будете задоволені, повірте! А десь о 7 годині вечора повернуться в готель і піти розслабитися в спа-саунах, поплавати в басейнах спа-зони готелю, або масаж зробити. На другий день зробити собі активний відпочинок (квадроцикли, велосипеди, рафтинг) поїхати на розваги в Буковель, полазити в Альпін-парку, або поплавати в озері, подивитися на красу гір з підйомників, можна відправиться на різні екскурсії.

Ruslan
Ruslan
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 39
З нами: 9 місяців 10 днів

Сообщение #13 Ruslan » 03.07.2017, 08:29

Я бы советовал не особо заморачиваться с выбором города или поселка в Карпатах, а больше уделить внимания разработке маршрутов. Ведь у нас большинство людей едут якобы в горах, а на самом деле сидят большую часть времени в отелях или домиках, которые снимают. Раз в неделе в составе экскурсионной группы поднимутся на Говерлу, и потом называют что они были в горах. Я лично каждый раз иду по разным маршрутам, по крайней мере стараюсь, и там где меньше людей, а больше нетронутой природы.

Вернуться в «Туризм»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость