Aliexpress – китайський інтернет-магазин

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 7 місяців

Сообщение #1 eddbit » 09.12.2016, 20:53

Пропоную винести в окрему тему питання пов’язані з роботою Aliexpress, адже, як мені здається, вже практично кожен щось там купує. Ті ж самі ножиці для обрізки дерев або щеплення там коштують в 2 рази дешевше. Але в мене особисто виникає багато питань, хоча купую вже там товари не перший рік.

А зараз хочу запитати, може хто стикався, стосовно статусу доставки замовленого товару:
5 декабря - Посылка выдана для доставки,
а зараз 8 декабря - Посылка готова к самовывозу.

Що значить «Посылка готова к самовывозу»? Це такий статус показує сайт gdeposylka.ru, а на сайті track24.ru посилка зараз в статусі «Отправление будет забрано Получателем самостоятельно» УКРАИНА New Нова Пошта (Международная) 08.12.2016.

Добавлено спустя 9 минут 52 секунды:
Поки писав, то вже й ніби то розібрався. Спочатку пробував ввести номер треку на сторінці відстеження посилки на сайті Нової пошти (до речі вперше отримую посилку з Китаю на Нову пошту, зазвичай Укрпошта), але видавало помилку. Але праворуч на сторінці є два поля і серед них «Відстежити по світу» ось там і моя накладна знайшлася, але ніяких даних куди прибула посилка не вказано і теж саме «Відправлення буде забране Одержувачем самостійно». Але вказано Додаткові номери де вказаний нормальний трек, який відстежується по Україні і ввівши його в графу відстеження по Україні побачив що посилка вже 2 дні чекає у відділенні в моєму місті. Ось такі нюанси з отримання через нову пошту посилки з Aliexpress.
Живу как умею и другим не мешаю

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #2 eddbit » 10.12.2016, 12:42

Поділюсь враженнями доставкою товару з Aliexpress Новою поштою – найшвидша доставка за 2 роки замовлень. Замовлення було зроблене 25 листопада, а 7 грудня вже було у відділенні Нової пошти мого міста.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #3 eddbit » 11.12.2016, 22:02

Натрапив на Aliexpress на лазерний проектор, який проецирує різні зображення на стіну будинку чи кімнати. Взагалі цікава тема перед новорічними святами, але вибір як завжди великий, а на якому зупинитись не знаю. Сам в них мало розбираюсь, тому орієнтуюсь на малюнки. Поки зупинився на такому, тому що він проецирує різні малюнки, коли інші, більш дешеві, просто кольорові крапки. Ціна не дуже демократична - US $64.72 / шт., але саме за картинок (у даної моделі 8 шт) зупинився поки що на цій моделі.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162

Сообщение #4 admin » 12.12.2016, 09:20

Едд ви не додали посилання, якщо не важко, також би подивився. Давно щось шукаю з освітлення святкового ззовні та всередині будинку.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #5 eddbit » 12.12.2016, 09:41

Додав посилання, ы вже навіть оплатив, розумію, що малоймовірно що встигне дійти до Нового року, але хочеться ж завжди вірити в чудеса, є хоча б надія. Додам ще пару фото цього лазера.

Tetyana
Tetyana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 32
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #6 Tetyana » 13.12.2016, 15:52

Красота, але трохи лячно купувати у цього продавця, досить мало відгуків. Буду рада почути ваш, якщо ж встигнете отримати до Нового року, - але гадаю що це малоймовірно, поштові відділення переповненні перед новорічними святами.

Veterok
Аватара
Veterok
Повідомлення: 28
З нами: 1 год

Сообщение #7 Veterok » 15.12.2016, 17:07

В мене якось не склалось з покупками світло діодів – ні звичайні лампочки світлодіодні не влаштували, з10 замовлених рік назад на Алі вже половина не працюють, маленькі світлодіодні на номера в машині та в салоні також за 2 місяці вже дві перегоріли, хоча звичайні ті що були в машині з салону 3 роки працювали і жодна не перегорала. Тож нічого з освітлення більш не хочу купувати в Китаї. Нехай я помиляюсь і ваш лазер працює довго 

Solnce
Аватара
Solnce
Повідомлення: 43

Сообщение #8 Solnce » 15.12.2016, 21:15

Veterok, не лише у вас не "склалось" зі світлодіодними лампами і купував я їх не в Китаї а в Україні, хоча вони вгадайте де виготовлені. Гадаю що є перевірені виробники, які тримають доситть високі ціни на світлодіодні лампи, але й якість у таких ламп краща набагато

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #9 eddbit » 16.12.2016, 08:17

Трохи засмучений тим що ціна стала меншою, і зараз коштує цей лазер $58.25, але порадували китайці в черговий раз. При замовленні у них лазера вказано що доставка безкоштовна службою ePacket, але трохи задовга (я вибрав саме ePacket), а продавець написав мені листа що якщо відправить ePacket то лазер не встигне дібратись до мене до Різдва, тому вони вже відправили компанією DHL, хоча як вказано в них на сайті доставка цією службою платна і коштує US $23.77. Ось такі китайці… Хоча трек поки не відстежується, може ще просто зарано, бо відправили 2016-12-14.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #10 errror » 17.12.2016, 11:25

Чи глюк, чи може на Аліекспрес вже припинили роздавати подарунки, але зайшовши в розділ «Мобільні бонуси» - «Товари» - «Товари на завтра» бачу пусту білу сторінку. Заходив з телефону і з планшета, результат однаковий – пуста біла сторінка, а в мене так багато назбиралось монеток, шкода якщо прикриють лавочку з обміну монеток на товари, цікаво було грати і вигравати.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #11 errror » 29.12.2016, 11:30

Не все так радісно в царстві Алі я маю на увазі стосовно мобільних бонусів, бо сам збираю їх вже півроку, а як вказано в правилах всі ці бонуси діють до 31 березня, а потім обтулюються. Шкода, хоча в правилах це сказано в першому рядку якось я на це не звертав уваги – треба бігом тратити зібрані вже монетки, а то пропадуть.

Kapelka
Kapelka
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 43

Сообщение #12 Kapelka » 20.01.2017, 13:07

Вперше замовила на Аліекспрес собі взуття і на жаль не дійшли, мені вже повернули за них гроші назад, але шкода часу пошуків та очікування. По номеру накладної RO319248923EE можна ще й досі відстежити що вони "Импорт в страну назначения XX, Lviv 89002" і це датується датою 8 грудня. Чому так сталось і як часто бувають такі випадки. Вже вони до мене не дійдуть, тобто вони вернулись назад, чи просто загубились десь у Львові і хтось їх зараз з Львів’ян носить?

Veterok
Аватара
Veterok
Повідомлення: 28
З нами: 1 год

Сообщение #13 Veterok » 16.02.2017, 07:45

Хто підкаже по ситуації що в мене склалась з доставкою з Аліекспрес. Трек на сайті Аліекспрес показує що товар доставлений в місто призначення - Arrival at delivery office, а на сайті Укрпошти «Дані про відправлення за номером ….. на даний час відсутні, тому що не зареєстровані в системі». Що робити в такій ситуації, на Аліекспресс вказано що доставлено, а на сайті Укрпошти навіть не зареєстровано.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #14 eddbit » 16.02.2017, 18:45

Хто підкаже по ситуації що в мене склалась з доставкою з Аліекспрес. Трек на сайті Аліекспрес показує що товар доставлений в місто призначення - Arrival at delivery office, а на сайті Укрпошти «Дані про відправлення за номером ….. на даний час відсутні, тому що не зареєстровані в системі»
Доставка може бути не лише Укрпоштою, а, наприклад, Містекспрес, то мають привезти до самої доми - чекайте.

Hada
Hada
Повідомлення: 25
З нами: 11 місяців 6 днів

Сообщение #15 Hada » 25.02.2017, 12:30

Это у меня одной такая тенденция, что за последний месяц практически все заказы с Алиэкспресс привозят Мист-експресс. Оно конечно так и лучше – под самую квартиру, а то на Укрпочте постоянные очереди, ипока найдут вашу посылку то надоедает ждать, может теперь уже все заказы будет с Китая будет возить Мист-експресс.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #16 eddbit » 04.04.2017, 18:52

Прийшло замовлене насіння з Китаю. Все по пакункам, в кожному пакунку папірець з назвою і фото як на сайті що має з того насіння вирости. Вже посіяв відразу брюссельську капусту, гадаю вже за тиждень можна буде побачити чи сходить, чи ні. Взагалі цікаве насіння, навіть кольори і т.д.

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #17 Alona » 02.06.2017, 06:36

Читаю в Интернете и даже по новостям показывают, что под прикрытием борьбы с нарушениями прав интеллектуальной собственности в Украине на таможне останавливают и возвращают назад почти все товары из Китая, в частности китайские телефоны известных фирм и многое другое. Кто-то сталкивался с неполучением товара из Али в последнее время. Я не получила косметику, которую заказывала около 3 месяцев назад, и по трек видно что она последний раз пробивалась в Киеве на таможне, а дальше нет никаких изменения уже вот 2 месяца, и получить ее я уже не очень надеюсь.

Вернуться в «Про все на світі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 3 гостя