Всесвітній день шопінгу на Aliexpress – казка для довірливих

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #1 eddbit » 11.11.2016, 09:51

Мабуть не лише кожен українець любить халяву, а й кожен мешканець нашої планети, особливо якщо брати до уваги масштаби рекламної компанії від гіганта всесвітньої торгівлі – китайського майданчику Aliexpress. А масштаби вражають, мабуть не залишилось видання в мережі яке б не згадало про цю дату та скидки які можна отримати в цей день на Aliexpress. Але чи справді наші китайські друзі дарять до 90 % знижок на товари як пишуть багато українських видань, включаючи поважні та ті що заслуговують на довіру.

Якщо коротко – то все це можна назвати одним влучним словом – брехня всесвітня, двома вийшло, але зате зрозуміло. Ніяких реальних скидок практично ви не побачите, окрім завищеної ціни у рази, а потім перекресленої і зі словами SALE, написаної реальної ціни, а той вище ніж зазвичай. Але реклама робить свою справу і мабуть мільйони покупців сьогодні обрушаться на Aliexpress скуповуючи все підряд.

Поясню свою позицію, в мене в видалених замовленнях на Aliexpress близько 50 товарів куплених за останній рік. Так ось, я не полінувався, порівняв ціни за якими купував всі ці товари, на протязі останнього року, і можу сказати що ціни практично залишились на тому ж самому рівні, якісь трошки дешевше, якісь трошки дорожче. Але реальних знижок – НЕМАЄ. Теоретично кожен з нас мабуть це розуміє, що безкоштовного нічого не буває, але так хочеться вірити у казку, і купувати товари зі знижкою у 90 %, тим більше проілюстровану так мистецьки фахівцями з Aliexpress. Ось і віримо, і я також вірю, і також сьогодні чекаю початку розпродажу, хоча й усвідомлюю, що все це маркетинг, а не реальні знижки.
Живу как умею и другим не мешаю

Tetyana
Tetyana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 32
З нами: 1 год

Сообщение #2 Tetyana » 23.11.2016, 11:33

Ви ж певно доросла людина і продовжуєте вірити в казки від китайців? Але ж вони розумні люди і треба розуміти що даром нічого вам ніхто нічого не дасть, тим більше китайці. Тому треба до цих розпродаж (до речі післязавтра новий розпродаж – чорна п’ятниця на тому самому Алі) відноситись прагматично – збирати всілякі купони, відстежувати реальні скидки і тоді можна дійсно зекономити.

Вернуться в «Про все на світі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость