Безплатні конкурси, акції та просто подарунки

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 eddbit » 03.12.2016, 18:27

Пропоную цікаву, на мою думку, тему щодо проведення всіляких акцій та конкурсів з реальними подарунками. Можливо в мені сидить занадто багато азарту, а можливо дуже люблю халяву, але гадаю багатьом буде приємно отримати приємний подарунок на халяву. Отже пропоную ділитись інформацією щодо проведення таких заходів, з однією обов’язковою умовою щодо безкоштовної участі та наявністю подарунків.

Від себе додам що за своє життя в мережі вигравав, чи отримував досить багато подарунків починаючи від кварти від компанії Укрнеймс до ноутбука від ЦОП (центр обслуговування партнерів) Яндекса, але ж хочеться ще більше, тому буду радий поділитись з вами інформацією щодо проведення таких заходів і дізнатись від вас таку ж інформацію.

Отже перший:

Китайський виробник Cubot Mobile дарує 2 мобільних телефони Cubot Cheetah 2 и 3 фітнес браслета з вимірювачем пульсу Cubot V2.

Як взяти участь?

Спойлер
1. Вступай в офіційну групу «Cubot Mobile» в соціальній мережі «В контакті»: https://new.vk.com/cubot_mobile
2. Залиш коментар під цим постом "Напишіть Ваші новорічні побажання для вашої родини і компанії Cubot"
3. Зроби репост цього запису до себе на стінку і закрепи запис.
Розкажи друзям про конкурс!
4. Конкурс триватиме з 25 листопада по 24 грудня!

Як бачимо все досить просто: вступити в групу, зробити репост і закріпити запис і ви стаєте учасником розіграшу мобільного телефону чи фітнес браслету. Успіхів!
Живу как умею и другим не мешаю

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #2 errror » 04.12.2016, 06:49

Цікава тема і мабуть немає такого українця що не любив би халяву. Але мені здається серед цих конкурсів більше половини – це просто брехня і ніяких реальних призів учасники цього посміховиська не побачать. Спробуйте пошукати «Приз чи подарунок за репост» і знайдете в ВК тисячі подібних груп, які пропонують розмістити на вашій сторінці репост запису і ви приймете учать у розіграші цінного подарунку. Переді мною стоїть питання як відрізнити реальну групу ВК від тієї яка створена аби набрати більшу кількість тих хто підпишеться на їхню групу.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #3 eddbit » 04.12.2016, 08:10

Погоджуюсь з вами Єрор цілком. І як точно впізнати реальних представників компаній та магазинів які проводять акції сам не дуже розумію. Але поки приведу ще один конкурс з призами не такими цінними, але, тим не менш, на мою думку реальними. Група в ВК реального Інтернет магазину q-cyber.com

Спойлер
Правила досить прості і вже знайомі:

1) Бути в групі QCYBER
2) Зробити репост цього запису

Призи:
1 місце: Ігрова гранітура QCYBER DRAGON MILITARY
2 місце: Професійна ігрова мишка QCYBER ZORG
3 місце: Ігрова гранітура QCYBER STORM
4 місце: USB HUB QCYBER DROID

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162

Сообщение #4 admin » 04.12.2016, 11:22

Непогано мати під рукою найбільш цікаві розіграші від перевірених організаторів – буду слідкувати за темою. А як перевірити чи вас не обмануть обіцяючи призи за репост – будьте уважними, якщо в маленькій групі не прикріпленій ні до жодного реального магазину чи компанії обіцяють розіграти серед підписчиків 100 айфонів, то з ймовірністю 100 відсотків вас обдурять.

errror
errror

Сообщение #5 errror » 04.12.2016, 18:03

До речі можу порадити збирати купони від Аліекспресс, які потім можна дійсно обміняти на товари. Можу вас запевнити що важко щось встигнути виграти, бо охочих вистачає, але я за останні півроку зумів виграти 3 речі – одяг та прикраси. Так що рекомендую і азарт пограти, і вигода, адже можна отримати необхідну річ зовсім безкоштовно.

Nesmeyana
Nesmeyana
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 33
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #6 Nesmeyana » 04.12.2016, 19:00

Акцій різних багато але мені за все життя не вдавалось жодного разу щось виграти. Хоча можу розповісти цікаву історію: чоловік сестри ще коли вчивсь при Союзі жив в одній кімнаті зі старостою групи і староста був змушений розповсюджувати лотерейні білети. Тож щоб не сваритись з товаришем по кімнаті був вимушений періодично купувати ці лотерейні білети і що ви думаєте? Виграв машину ВАЗ, не пам’ятаю якої моделі, але тоді автомобіль взагалі був небувала розкіш, ще й для студента, уявіть.

Tetyana
Tetyana
Повідомлення: 32

Сообщение #7 Tetyana » 04.12.2016, 20:35

До речі можу порадити збирати купони від Аліекспресс, які потім можна дійсно обміняти на товари.
Що таке "купони від Аліекспресс" і як їх збирати та міняти де?

Galinka F
Аватара
Galinka F
Повідомлення: 51
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #8 Galinka » 04.12.2016, 20:47

Що таке "купони від Аліекспресс" і як їх збирати та міняти де?
У мобільному додатку є можливість кожен день збирати купони і там же їх можна обміняти на товари.

Egorka
Egorka
Повідомлення: 14
З нами: 1 год 3 місяця

Сообщение #9 Egorka » 04.12.2016, 21:09

Китайський виробник Cubot Mobile дарує 2 мобільних телефони Cubot Cheetah 2 и 3 фітнес браслета

Цікава тема – а раптом комусь з нас повезе. І хочу окремо сказати про телефони Кубот – в мене вже майже рік Cubot S 550, і можу стверджувати що кращого телефону в мене не було. Не зависає, не тормозить, зручний, гарний, тонкий, з двох боків скло, акумулятор великої ємності.

errror
errror

Сообщение #10 errror » 05.12.2016, 10:21

До речі можу порадити збирати купони від Аліекспресс, які потім можна дійсно обміняти на товари.
Хочу поділитись радістю - сьогодні знову виграв... спортивні штани вартістю трохи більше 24 доларів. Якби купив то так не радів. Прикладаю скріншоти штанів куплених за 0,01 долара, і бажаю вам успіхів. Поділіться і ви хто що вигравав на Алі.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #11 eddbit » 05.12.2016, 13:27

Вітаю Єрор. Заздрю. До речі якщо вже мова зайшла про халяву та китайський майданчик Аліекспрес, то не можна не згадати про Халяву саме від Аліекспрес – реальних відгуків море, але як мені здається шансів виграти там не багато, для прикладу розігрується 1-5 річ, а учасників близько 5 тис. Але чому б не спробувати. На жаль, сам пробував разів з 10 і поки фортуна до мене була повернути лише задом.

Solana
Solana
Повідомлення: 40

Сообщение #12 Solana » 05.12.2016, 14:47

А хто знає чи можна на Алі завести декілька акаунтів, адже в такому випадку шанси на отримання подарунка збільшуються в стільки разів в скільки акантів завести. Хтось вигравав чи отримував халяву маючи пару акантів. Хоча сумніви в мене великі, адже гадаю китайці не такі вже й дурні.

Nesmeyana
Nesmeyana
Повідомлення: 33

Сообщение #13 Nesmeyana » 08.12.2016, 13:06

Завантажила я додаток Аліекспрес, встановила на телефон. А далі шукаю де ці бонуси отримувати, ніби то знайшла і сьогодні мені нарахували аж 1 бонус, - а щоб щось обміняти то необхідно від 1000, це скільки ж їх збирати, навіть якщо заходити щодня, то здається мені пару років чекати щоб накопичити бонуси.

errror
errror

Сообщение #14 errror » 08.12.2016, 13:09

А хто знає чи можна на Алі завести декілька акаунтів
Можу сказати що 2 акаунти точно можна, бо сам маю 2 і на двох вигравав і все приходило, незважаючи на те що оплачував з однієї картки і товари приходили на одну адресу, доки ніяких проблем не виникало.

Kapelka
Kapelka
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 43

Сообщение #15 Kapelka » 10.12.2016, 19:57

Встигнути щось виграти помінявши монети на товар на Аліекспрес просто нереально. Я вже тиждень сиджу ловлю товари, не проходить і здається 1 секунди і нічого вже немає, як хтось там встигає виграти не уявляю.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #16 eddbit » 10.12.2016, 20:07

Ну вам он приклад Єгор показав навіть скріншот виграних штанів. До речі завтра розігрується чоловіча куртка за 4315 – я буду пробувати встигнути та обміняти на монетки, потримайте за мене кулачки, і якщо виграю покажу скріншот. Також гарний фітнес-браслет, але буду пробувати все ж куртку.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

Tosik
Tosik
Повідомлення: 30

Сообщение #17 Tosik » 10.12.2016, 20:22

Лише раз встиг натиснути обміняти але модель вже не можна було вибрати, як я зрозумів запізнився, як люди встигають, може в мене Інтернет повільний, але ніколи не встигаю. А вам Едд хай щастить, якщо виграєте, то поділіться секретом як це ви робите.

Вернуться в «Про все на світі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость