Безплатні конкурси, акції та просто подарунки

Lyalik
Lyalik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 7
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #18 Lyalik » 11.12.2016, 06:45

а щоб щось обміняти то необхідно від 1000, це скільки ж їх збирати, навіть якщо заходити щодня, то здається мені пару років чекати щоб накопичити бонуси
Коли тільки запустили гру зі звірами - відсоток перемог був близький до 100, то чи баг, то чи фіча, але я дав доньці погратись і вона за день натрясла мені була декілька тисяч тих монеток. Тобто, я до чого, необхідно стежити за акціями і час від часу на Аліекспресс проходять різні акції, де роздають або можна виграти досить багато монеток, але необхідно слідкувати. В кого є час, є можливість погратись та випробувати свою вдачу.

valentin
Аватара
valentin
Повідомлення: 1
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #19 valentin » 11.12.2016, 18:30

Лише раз встиг натиснути обміняти але модель вже не можна було вибрати, як я зрозумів запізнився, як люди встигають, може в мене Інтернет повільний, але ніколи не встигаю. А вам Едд хай щастить, якщо виграєте, то поділіться секретом як це ви робите.

Швидкість інтернет-підключення практично не грає ролі. Звичайно якщо у вас не якийсь там 3джі. Спробуйте видалити та заново перевстановити. Таким чином ви отримаєте останнє оновлення, можливо допоможе.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #20 eddbit » 11.12.2016, 18:48

Таким чином ви отримаєте останнє оновлення, можливо допоможе

Краще тренуватись швидше кнопки нажимати. А швидкість Інтернету безумовно впливає, а також і швидкість роботи самого телефону. Все впливає і шансів виграти досить мало, але вони є, то чому б не використати і не отримати порцію азарту.
Живу как умею и другим не мешаю

Tetyana
Tetyana
Повідомлення: 32
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #21 Tetyana » 13.12.2016, 15:50

Товариш ТС, взагалі то в назві теми помилка, не безаплатні, а безкоштовні, ну або на крайній випадок, як ви писали – халява, так буде більшій кількості зрозуміло.

Solnce
Аватара
Solnce
Повідомлення: 43

Сообщение #22 Solnce » 15.12.2016, 21:19

Введіть в пошук подарок за репост і знайдете десятки груп в ВК, де роздають всякий дріб’язок за репост запису

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #23 Alona » 28.12.2016, 20:22

Потрясающий приз разыгрывается среди клиентов сервиса LetyShops и приз правда классный - автомобиль Toyota Land Cruiser Prado 2016.

Приведу оф. Правила участия:

Период проведения конкурса: с 27.12.2016 по 31.01.2017
Итоги конкурса подведем 20.02.2017. Такой срок необходим, чтобы все заказы успели подтвердиться, и мы честно выбрали победителя, не потеряв ни одного участника.
В конкурсе могут участвовать жители России и Украины. Приз победителю вручат блогеры, которые проводят конкурс совместно с LetyShops. Автомобиль будет передан победителю в Москве после прокачки блогерами. Для уточнения времени и места получения приза с победителем свяжемся лично.
Если победителем конкурса станет житель Украины, все финансовые затраты по переоформлению авто в Украине (таможенное оформление) победитель берет на себя.
Конкурс будет проводиться по билетам участников. Получить билет участника можно, выполнив условия конкурса.
Билеты участника будут начисляться за совершенные покупки после того, как ты выполнишь первые два условия конкурса и нажмешь кнопку "Участвовать"
Обрати внимание! Если сделанный заказ будет отменен, полученный за него билет участника станет неактивным и не будет учтен в розыгрыше.
Если победитель конкурса не достиг 18 лет, то приз будет передан его родителям.
Победитель будет определен с помощью сервиса www.random.org в прямом эфире на канале главного техноблогера СНГ — Вилсаком вместе с Ай, Как Просто! и Rozetked 20.02.2017 в 20.00 МСК.

Как видим все просто, только по опыту предыдущих розыгрышей от LetyShops уверена, что участников будет десятки, а может и сотни тысяч, а автомобиль один – жаль. Но как бы там ни было я участвую. Если выиграю – покатаю всех с форума бесплатно.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #24 errror » 29.12.2016, 11:28

На каналі Ютюб журнала «Ігроманія» розігрується ігрова консоль Xbox One S за кращий коментар з описом чому саме йя приставка уде кращим подарунком до Нового року, та чому саме вам вона повинна дістатись. Я приймаю участь і вже залишив коментар.

Solana
Solana
Повідомлення: 40

Сообщение #25 Solana » 29.12.2016, 21:15

А розіграш призів від Розетки до Нового року – з десяток призів від телевізора до навушників. Правда мабуть бажаючих ого…

Nasredin
Nasredin
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 56
З нами: 1 год

Сообщение #26 Nasredin » 22.01.2017, 09:06

Хтось втискає обміняти товар на Аліекспрес за монети, які можна отримувати заходячи кожен день? Може я щось не так роблю? Кожного дня в 10 годин сиджу і чекаю, щоб встигнути щось обміняти з запропонованих товарів – і як кажуть голяк, ще ні разу не встигав, хоча накопичив вже 1800 цих монеток ,а толку від них, якщо обміняти все одно не можу. Може хто знає якийсь прийом щоб встигнути обміняти?

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 7 місяців

Сообщение #27 Lariska » 26.01.2017, 17:52

Шановні, буду вдячна за лайк до фото донечки тут. Приймаю участь у конкурсі від компанії «Укрнеймс». Конкурс лише серед клієнтів компанії і розігрується камера GoPro. Суть акції – розмістити веселе фото з логотипом компанії, бути клієнтом компанії, зробити репост запису про конкурс в Фейсбук. Перше місце розігрується за допомогою сервісу random.org і переможцю подарують камеру. А друге і третє місце (приз хостинг на рік) – за кількістю лайків до фото – тож прошу лайкнути.

Ivan
Ivan
Повідомлення: 18
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #28 Ivan » 01.02.2017, 21:48

Шановні, буду вдячна за лайк до фото донечки тут
Від мене лайк, перемоги вам. Щось мало учасників поки бачу

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #29 eddbit » 02.02.2017, 15:24

Нарешті й мені ніби то повезло – купив за 1 цент кросівки на Аліекспрес, які коштують близько 35 доларів, заплативши за них щось біля 4800 мобільних бонусів та 1 цент. Але тут така оказія – продавець пише, що він помилився, просить відмінити замовлення, бо його Бос на нього накладе санкції і не буде платити йому 2 місяці зарплату, а йому потрібно сім’ю годувати і т.д. І просить мене відмінити замовлення, а якщо мені дуже подобається така модель кросівок то обіцяє дати знижку 50 %. Ось і сиджу і думаю що робити, якщо відміню замовлення, мобільні бонуси, які збирав досить тривалий час не повернуться, не відміню продавець все одно може не вислати товар. З другого боку ніби то не дуже й потрібні ці кросівки мені, але мені шкода бонусів втрачених.

Добавлено спустя 4 часа 12 минут:
Здається така практика у китайських друзів практикується доволі часто, прочитав на одному форум про схожі ситуації у людей. Тож відписав продавцю доволі суворий лист, і продавець вмить відповів що вишле товар і попросив поставити йому 5 зірок. Гадаю викладу переписку з продавцем, може кому пригодиться якщо попаде в аналогічну ситуацію.

onemix woo 2017-02-02 07:44:27
ok.

Я 2017-02-02 07:43:14
If the goods will conform to the description, I will put 5 stars

onemix woo 2017-02-02 07:35:45
Dear, thank you for your reply, I will bear the responsibility, you will get your order, you receive goods can give us five-star praise?

Я 2017-02-02 07:18:27
Dear seller. I paid for the purchase of 4655 mobile coins that I have gathered 12 months. According to the rules of aliexpress website: if I cancel (for whatever reason) coins to me will not return.
Therefore, you and I will send a pair of sneakers, for which I paid. Otherwise, I turn to the administration of the site aliexpress.
Please don't deceive me ( please specify do not track track or send the defective product), otherwise I'll open a dispute, I will spoil the ranking of your store. And the administration of the website will punish you for cheating.
I hope you understand me.

onemix woo 2017-02-02 02:39:34
Dear, I'm Onemix worker who is responsable for setting the price.Because of my mistake, the price was set wrong.And my boss said that he would deduct my two months' salary to compensate for the loss.I struggled to support myself and my family every month.The salary is important for me. Sorry about my mistake.If you can help me, I will appreciate you very very much.You only need to cancel the order and the reason can choose personal reasons.And if you really like this model shoes, we can give you 50% discount. Waiting for your help.Thank you very very much.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162

Сообщение #30 admin » 03.02.2017, 08:54

Обіцянка китайського продавця вислати товар мені здається не дуже щирою, й гадаю у Вас небагато шансів отримати вигране. Якщо китаєць відразу почав просити відмінити замовлення, тож бажання щось висилати Вам у нього не дуже сильно розвинене, тож цікавим буде закінчення вашої епопеї. До речі номер треку вже повідомили?

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #31 eddbit » 03.02.2017, 11:19

Час покаже вишле чи ні, а поки покажу що сьогодні мені вдалось виграти. То нічого, а це два дні підряд удача повернулась до мене обличчям.

eddbit
Аватара
eddbit

Сообщение #32 eddbit » 14.02.2017, 11:58

Три дні підряд я вигравав на Алі товари за мобільні бонуси. Дрібниці звичайно, але приємно. Позавчора виграв блешню для риболовлі. Вчора казус стався - виграв наволочку за 0,01 долара з гарними написами «Містер та місіс», а китаєць поставив платну доставку за майже 3 долари при ціні самої наволочки трохи менше 5. Я відмовився, а мобільні бонуси пропали. Але сам факт що встиг приємно гріє душу. А сьогодні встиг виграти навушники, чим і хвалюсь в фото. Грайте і удача повернеться до вас.

До речі кросівки нібито відправили, у крайньому випадку трек надіслали, а що прийде побачимо.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #33 errror » 14.02.2017, 18:57

Мене аж завидки беруть, вам щастить Еддбит, нехай щастить і надалі…

Veterok
Аватара
Veterok
Повідомлення: 28
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #34 Veterok » 16.02.2017, 09:07

Жахливо уявити яка кількість приймає участь в цій акції від Аліекспресс де роздають товари за мобільні бонуси, і коли товару представлено десяток штук, а грає страшно уявити яка кількість, як тут стати першим – хто навчить мене?

Вернуться в «Про все на світі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость