Що подарувати новоспеченим дачникам та садівникам

Vanik
Аватара
Vanik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 17
З нами: 1 год

Сообщение #1 Vanik » 12.12.2016, 11:06

Дружня сімейна пара придбала дачку, в зв'язку з цим виникає питання: що подарити їм як майбутнім садівникам та дачникам на новий рік, щоб підтримати їх починання на ниві праці на землі та в саду.
Знаю, що є дачний будиночок, банька, садок і невелика ділянка городика.
Іншою інформацією не володію...
Може хто підкаже, що зараз їм найбільш потрібно або просто дуже корисно на перших порах освоєння дачного життя?
Vita est bella

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #2 errror » 20.12.2016, 10:21

Варіантів, що подарувати на новий рік садівнику безліч, але вибір подарунку справа досить індивідуальна, і те що сподобається, для прикладу мені, може не сподобатись вам, або ви можете цю річ вже мати. Тому давати поради стосовно вибору подарунка вважаю не дуже коректним, але наш народ звик давати безкоштовні поради, тому і я можу поради, всупереч своїм поглядам, те що би хотів отримати від діда Мороза я.

Перше – взимку холодно, і на дачі особливо, тому електричні грілка у вигляді чобітка для ніг, де можна швидко зігріти ноги буде, на мою думку гарним подарунком не лише для дачника.

Друге, якщо вже ваші знайомі дачники, то вміння робити щеплення плодових дерев допоможе отримувати значно більші врожаї фруктів, отже – ножиці чи ніж для щеплень, необхідна річ, особливо для новачків, яка допоможе отримати гарний відсоток приживлення проведених щеплень.

Для любого дачника чи садовода ніколи не будуть зайвими інструменти для догляду за садом та городом. Невеличкі грабельки, совочки, відерка будуть завжди доречними, адже завдяки їм праця на землі стає більш комфортною і приносить радість.

Також будуть доречними на садовій ділянці будь яка тара – відра, кошики. Якщо хочете щоб ваш подарунок виглядав більш естетично, можна вибрати гарні плетені з лози кошики, які будуть не лише робочим інструментом, а і прикрасою двору.

Veronika27 F
Аватара
Veronika27 F
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 11
З нами: 1 місяць 28 днів

Сообщение #3 Veronika27 » 21.09.2017, 15:46

Для любого садовода классными будут украшения его участка. Мы подарили маме на покупку дачи статуэтки садовые, так она радовалась капец очень классно))

Вернуться в «Про все на світі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость