Володимир Кличко vs Ентоні Джошуа

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 eddbit » 29.04.2017, 08:45

Ну не можу я промовчати про таку подію як бій між Володимиром Кличко vs Ентоні Джошуа. Українець - це на мій погляд сувора дисципліна, виснажлива робота над собою та величезний досвід, а британський боксер – це унікальний талант, цікавий боксер, це 18 перемог на професійному ринзі і всі нокаутом. Володимиру - 41, Джошуа – 27. Досвід чи молодість, Україна чи Великобританія. Мені дуже симпатизує британець, його манера ведення бою у ринзі викликає просто захват, але з іншого боку патріотизм змушує вболівати за свого співвітчизника, одного з найкращого у світі боксера у важкій вазі останнє десятиліття.
Ця подія змусить мене сьогодні вночі не спати, а чекати початку поєдинку. Це вартую того, адже на ринзі зустрінуться два найкращих бійці, і хто переможе сьогодні ніхто не може спрогнозувати, хоча букмекери перемогу віддають британцю. Я не дивлячись на патріотичні скавчання внутрішнього голосу поставив на Джошуа, але буду неймовірно радий перемозі Володимира. Отже на телеканалі Інтер в час ночі початок найбільш очікуваного поєдинку року.
Живу как умею и другим не мешаю

Ruslan
Ruslan
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 39
З нами: 10 місяців 20 днів

Сообщение #2 Ruslan » 29.04.2017, 10:51

eddbit писал(а):британський боксер – це унікальний талант, цікавий боксер, це 18 перемог на професійному ринзі і всі нокаутом
Ви бачили його суперників – пузаті дядьки, такого як наш Володя Джошуа ще не зустрічав, і сьогодні йому будуть непереливки, Володька переможе, не вірите - побачите.

Rusya
Rusya
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 20
З нами: 9 місяців 4 дня

Сообщение #3 Rusya » 29.04.2017, 16:03

Окрім Кличко та ще мабуть Шевченка в Західних країнах ніщо й не знають про Україну. Тож варто вболівати за своїх. Тримаємо руки в кулаках та молимось за перемогу Володимира.

Nasredin
Nasredin
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 56
З нами: 1 год

Сообщение #4 Nasredin » 29.04.2017, 17:34

Гарні обидва боксери, і сподіваюсь гарний буде бокс, а не як звик Кличко вішатись на плечі супротивника. Чомусь мені шкода обох боксерів, адже кожен з них розуміє на що йде і чим може для нього це закінчитись, адже кожен може легенько опинитись на підлозі, але ж за гроші і не малі мусять, і заздрю і співчуваю їм одночасно, вони обидва достойні того щоб ними пишались. Недарма квитки на бій розпродали за лічені хвилини. А нас чекає насолода від видовища при будь-якому результаті.

Вернуться в «Про все на світі»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость