Добриво з яєчної шкаралупи для підгодівлі розсади

Описание: Як підвищити родючість ґрунту. Типи ґрунтів та методи і способи підвищення родючості ґрунту та врожайності рослин.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 158
З нами: 1 год 1 місяць
Сайт

Сообщение #1 admin » 15.05.2016, 15:57

Якщо у вас є своя ділянка землі і ви без рослин не мислите свого життя, то все, що у вас залишається на кухні після приготування їжі (крім білкової їжі), використовуйте на своєму городі. Я, наприклад, нічого не викидаю, все у мене йде в справу.
Ось, наприклад, яєчна шкаралупа. Я вважаю її найціннішим добривом, яке багато хто викидають у сміття. Її я використовую в якості добрива та для розсади, і для кімнатних рослин. І ось як я це роблю.
Після того, як внутрішність яйця пішла в справу, шкаралупу з внутрішньої сторони я добре промиваю. Це обов'язково потрібно робити, щоб змити всю білкову частину, яка може почати загнивати. А зайві неприємні запахи вдома нам не потрібні.
Підкормку з яєчної шкаралупи роблю так. Просто кладу в 700-грамову банку кілька шкарлупок і заливаю водою. Щільно закриваю кришкою і залишаю настоюватися на п'ять днів. Через п'ять днів виливаю настій яєчної шкаралупи в 4 л води. Цим розчином уже можна поливати розсаду, яка віддячать вас здоровим виглядом і інтенсивним зростанням. Метод перевірений не один рік на своїй розсаді.
Користуйтеся!

Galina
Galina
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 14
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #2 Galina » 23.05.2016, 11:31

Де ж її набрати стільки тієї яєчної шкарлупи? Це можуть дозволити хіба що ті в кого велика сім’я і більшість з них люблять вживати яєчка. Як в мене 2 десятка вистачає на місяць, то так я багато городу підживлю.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 4 (+4/−0)
Повідомлення: 216
З нами: 1 год

Сообщение #3 Lariska » 07.11.2016, 06:25

В мене э кури, які несуть досить багато яєць, але ж ті самі кури і з’їдають яєчну шкарлупу. А ті хто курей не тримає малоймовірно що зможе назбирати таку кількість яєчної шкарлупи щоб удобрити город.

Solnce
Аватара
Solnce
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 43
З нами: 7 місяців 24 дня

Сообщение #4 Solnce » 15.11.2016, 15:48

Добриво з яєчної шкарлупи можна використовувати хіба що в горщиках для вазонів. Адже зібрати його багато щоб дійсно удобрити навіть маленьку ділянку просто нереально, хіба що може хтось працює на якійсь птахофермі.

Vovik
Vovik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 24
З нами: 7 місяців 26 днів

Сообщение #5 Vovik » 20.11.2016, 12:45

Я розумію в застійні роки нічого не було в магазинах ні для будівництва, ні для саду. Тоді і шкаралупу збирали для саду-городу і пакети з-під молока для розсади. Але зараз же повно всякого вапна і доломітового, і кісткового борошна, і калійних добрив, і фосфорних, і азотних, ну все що душа забажає. Щоб смітник вдома розводити? Тим більше шкаралупу ще молоти треба - кавамолку гробити. Я 25 років тому молов цукор на пудру і поломив її, але тоді цукрової пудри в продажу не було. А зараз навіщо-то? Смішні люди.

Вернуться в «Грунт і підвищення родючості»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость