Як зробити компост у квартирі щоб не було неприємного запаху

Описание: Як підвищити родючість ґрунту. Типи ґрунтів та методи і способи підвищення родючості ґрунту та врожайності рослин.

Georg
Georg
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 35
З нами: 11 місяців 28 днів

Сообщение #1 Georg » 16.11.2016, 21:28

Багато написано як приготувати компост, що та в якій послідовності туди закладати. Але нічого не знайшов про те чи можна приготувати компост взимку вдома, адже за мінусових температур на дворі компостна купа просто замерзне. То питання чи можна приготувати компост вдома. Хоча те що можна то зрозуміло, просто як це зробити правильно щоб не було запаху неприємного, чи таке неможливе?

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #2 eddbit » 16.11.2016, 21:38

Чи варто в міській квартирі займатися приготуванням компосту, якщо на дачній ділянці можна встановити компостні ящики або інші ємності для приготування компосту і туди скидати протягом дачного сезону всі харчові відходи, а також і бур'яни і скошену з ділянки траву та інші відходи? За зиму все перепріє і вийде гарне добриво.
Живу как умею и другим не мешаю

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 4 місяця

Сообщение #3 Lariska » 16.11.2016, 21:43

Складувати в квартирі всю красу компосту - це дійсно не файно, та тільки я від багатьох тут чую, що і зберігають не довго, і якщо і складають, то тільки сухе, або на морозному балконі. Не думаю, що зустріч хворих на всю голівоньку які будуть вдома, в теплі влаштовувати компостну купу з усіма наслідками, що випливають (і в прямому сенсі теж) наслідками))) Є у людини час і бажання - нехай сушить відходи з кухні, і очистки, все піде на користь. Я от не впевнена, що впораюся з купою так, що б все було чисто і не дратувало мене, і не зв'язуюся. Тільки ближче до тепла заношу маленькі (5 літрів) відерця з щільними кришками, і туди все що в компост. До сезону городу їх на вулиці (живу в своєму будинку) стоїть штук п'ять. Ну а влітку таке відерце стоїть завжди. Якби жила в квартирі, і на дачу їхати... Навряд чи варто морочитися. А ось шкаралупу, вже зібрала, трохи правда, для дренажу в розсадні стакани, подивлюся що вийде. До речі, лежить теж не вдома, а на морозі.

Utolya
Utolya
Повідомлення: 33
З нами: 11 місяців 5 днів

Сообщение #4 Utolya » 17.11.2016, 07:39

Ага ось де такі самі спілкуються як мій свекор. У нас назріла проблема, доходить до істерики і лайки. Але я дуже спокійна і все розумію. Ми тимчасово, поки у нас будинок ще недобудований, коротше, живемо з батьками чоловіка. Свекруха - золото, там немає ніяких проблем. Свекор же, йому 75 років, набагато старше свекрухи, весь сам в собі ходить! Так ось він збирає сміття в кімнаті у себе і на кухні під столом. Ладно до себе в кімнату тягне весь мотлох і там все розпихує, ми нишком все прибираємо, він навіть не січе... Так ось на кухні він збирає - КОМПОСТ! В квартирі! Навіщо питається? Відповідає: щоб відвезти на дачу до свого брата, якому 78 років. Тьху ти ... слова не допомагають! Чистить картоплю, шкірку під стіл в коробку - компост, чайні пакетики висипає, очистки, все натуральне, не обрізки ковбаси, а з фруктів, овочів, чай ... смердить, так, так він ще пісочком присипає! Він в минулому біолог. Відвозить свій компост раз в тиждень братові. Не знаю, чи потрібен він тому чи ні. Було б смішно, коли не було б так сумно, він потрапив до лікарні - серце. тиск. Ми викинули його компост смердючий, він повернувся, у нього напад! Спробуй зачепи компост! Він уже хворіє, компост гниє, торкнешся, напад. Ось так весело, я в розпачі, і не тільки я.

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #5 admin » 17.11.2016, 07:43

Utolya як я розумію у вас є причини жити у чужій хаті. Але любі причини можна вирішити. Якщо навіть якийсь час вимушені жити поки не в своїй, то зніміть квартиру і насолоджуйтеся життям.
А по темі - як хоче свекор, так нехай і живе - він у власному будинку.

ECO-King
ECO-King
Повідомлення: 10
З нами: 8 місяців 1 день

Сообщение #6 ECO-King » 21.02.2017, 09:43

Зараз виробники випускають різні ємності для швидкого компостування з використанням ЕМ-препаратів, у тому числі і в домашніх умовах. І ніякого запаху немає.

Galinka F
Аватара
Galinka F
Повідомлення: 51
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #7 Galinka » 21.02.2017, 09:57

Складувати в квартирі компосту rege - це дійсно не сама краща ідея, та тільки я від багатьох чую, що й зберігають не довго, і якщо й складають, то тільки сухе, або на морозному балконі. Не думаю, що зустріне хворих на всю головоньку які будуть вдома, в теплі влаштовувати компостну купу зі всіма витікаючими (і в прямому сенсі теж) наслідками. Є у кого час і бажання - нехай сушить і кірки банан, і очищення, все піде на користь. Я от не впевнена, що впораюся з купою так, щоб все було чисто і не дратувало мене, і не зв'язуюся. Тільки ближче до тепла заношу маленькі (5 літрів ) відерця з кришками що щільно закриваються, і туди все що в компост. До сезону городу їх на вулиці (живу в своєму будинку) варто штук п'ять. Ну а влітку таке відерце стоїть завжди. Якщо б жила в квартирі, і на дачу їхати... Навряд чи заморочувалась. А ось шкаралупу яєчну, вже зібрала, трохи правда, для дренажу в розсадні стаканчики, подивлюся що вийде. До речі, лежить теж не вдома, а на морозі.

Angelisa
Аватара
Angelisa
Повідомлення: 24
З нами: 8 місяців 1 день

Сообщение #8 Angelisa » 21.02.2017, 12:37

Навіщо складувати у квартирі, і саме головне тримати там усю зиму, назбирали та й на город. Хіба що город далеко, то тоді й невигідно возити чи носити тій перегній – шкурка вичинки не вартує.

Вернуться в «Грунт і підвищення родючості»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость