Де купити чи як зробити грунт для розсади

Описание: Як підвищити родючість ґрунту. Типи ґрунтів та методи і способи підвищення родючості ґрунту та врожайності рослин.

Utilitar
Utilitar
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 24
З нами: 6 місяців 19 днів

Сообщение #1 Utilitar » 20.02.2017, 09:46

Підкажіть, хто займається вирощуванням розсади квітів та овочів, яку грунтову суміш краще придбати. Щось скрізь один легкий торф. Спасибі. А може є спосіб самому в стислі терміни приготувати грунт, тут головне, що вже треба сіяти, тобто часу на тривале приготування немає. Здається купити в такій ситуації готовий грунт буде кращим рішенням, але порадьте тоді який саме краще використовувати для розсади.

Viano
Viano
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 10
З нами: 9 місяців 20 днів

Сообщение #2 Viano » 24.02.2017, 15:01

До речі, а хтось перевіряв реально об'єм грунту того що ми купуємо в магазинах?
Ось я купив Субстрат торф’яний "ДЛЯ РОЗСАДИ" ПП Кардаш, на ньому написано: 10L, але от дивлюся на нього і розумію, що ніфіга тут немає 10-літрового відра.
Виробники заявляють обсяг для яких, цікаво, умов? Що той пакет попередньо потрібно ногами поштовхати, щоб "збити" до потрібного обсягу?

TerelF1
Аватара
TerelF1
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 8 місяців 7 днів

Сообщение #3 TerelF1 » 24.02.2017, 19:49

А якщо в свою землю що на городі безкоштовна посіяти? Я читав, що це буде краще, адже в подальшому рослини будуть рости саме в цій землі - на вашому городі.

Mikola
Mikola
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 28
З нами: 6 місяців 6 днів

Сообщение #4 Mikola » 02.03.2017, 18:41

Не буду оригінальним, але в мене розсада гарно росте на грунті набраному восени під листовими деревами в лісі. Два мішки вистачає ще й з запасом. Такий грунт легкий, набираю його коли на вулиці суха погода, легко за один раз на велосипеді привожу 2 мішки, далі лишаю в сараї, а зараз потроху беру скільки потрібно ще для профілактики перед посівом поливаю кип’яточком. Росте розсада міцна т а здорова.

Вернуться в «Грунт і підвищення родючості»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость