Як зробити добриво з трав

Описание: Як підвищити родючість ґрунту. Типи ґрунтів та методи і способи підвищення родючості ґрунту та врожайності рослин.

Miho
Miho
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 29
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #1 Miho » 29.05.2016, 12:24

У велику каструлю насипаю самих різних трав: бур'яни, ромашку, лопухи, все, що є непотрібного в городі. Потім заливаю все водою, накриваю кришкою і залишаю настоюватися. Коли рідина перебродить і піде неприємний запах, добриво готове до використання.

На 10-літрове відро води я беру 1 л готового настою. Добре розмішую і поливаю посадки помідорів, огірків, перців і баклажанів. А для капусти таке добриво - справжній нектар. На ньому вона просто пре, як на дріжджах. Раджу всім: бур'яни не викидайте, а робіть з них відмінне натуральне добриво.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 4 (+4/−0)
Повідомлення: 216
З нами: 1 год

Сообщение #2 Lariska » 07.11.2016, 06:23

У мене теж є "бабусин" рецепт рідкої органіки, правда запах зможуть стерпіти сусіди які або дуже вас люблять або дуже інтелігентні.
У бочку складається бадилля чистотілу і кропиви, заливається водою і настояти до бродіння. Рослини дуже люблять, господарі та сусіди недолюблюють за запах :(

Galinka F
Аватара
Galinka F
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 51
З нами: 9 місяців 15 днів

Сообщение #3 Galinka » 07.11.2016, 12:44

Додам пару слів на користь зеленого добрива.
1. В бочку можна кидати те, що ми не кидаємо в компост - коріння, насіння бур'яну.
2. Після використання рідкої частини - гущу викидаємо без всяких страхів в компост.
Для того щоб не діставав неприємний запах, водою потрібно заливати до країв і герметично закупорювати. (Я закручую кришкою). Можна накрити і зав'язати чорним кульком. Періодично перемішуємо...

Vovik
Vovik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 24
З нами: 7 місяців 26 днів

Сообщение #4 Vovik » 20.11.2016, 12:35

У минулий сезон ніде було взяти свіжого гною, щоб заквасити, тому робили з трави.
Берете бочку будь-яку, яку не шкода. У мене пластикова, відра на чотири. Накидаємо туди кропиву, можна і іншу траву додати, набиваєте щільно бочку, заливаєте водою, рекомендують траву порізати, але я ніколи цього не роблю, і так нормально кваситься. Я більше нічого не додаю, але кажуть можна хліб, і старе варення, і дріжджі.
Періодично перемішую, запах звичайно жах, гною не поступається, тому накриваємо бочку. Через тиждень користуюся, 1 л жижи на 8-9 л води.
Як закінчиться вонючка, знову роблю. Огірки все літо можна і потрібно годувати.
На рахунок чи можна, і чи добре удобрювати такою підгодівлею, так ми як раз і квасимо рослини, тобто в готовому настої переходять речовини з рослин, які їм необхідні для зростання, плюс бактерії, виходить типу Ем препаратів, Байкал, наприклад, і т.п.

Вернуться в «Грунт і підвищення родючості»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость