Куди дівати опале листя

Описание: Як підвищити родючість ґрунту. Типи ґрунтів та методи і способи підвищення родючості ґрунту та врожайності рослин.

Marusya
Marusya
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 22
З нами: 10 місяців 2 дня

Сообщение #35 Marusya » 01.05.2017, 22:03

Після першого підгортання картоплі в міжряддя розсипала опале листя, яке зберігалося цілу зиму просто в купі. Тож зараз думаю чи не зашкоджу сходам картоплі. Ще досить прохолодно, і земля присипана шаром листя буде повільніше прогріватись, тож коріння картоплі буде в холоді, що може негативно позначитись на врожаї. Взагалі засипала листям не всю ділянку, а частину для експерименту, чи варто засипати сходи картоплі сухим листям, чи зачекати і засипати пізніше, коли картопля трохи підніметься і земля більше прогріється.

Gibrid
Gibrid
Репутація: 2 (+2/−0)
Повідомлення: 18
З нами: 9 місяців 27 днів

Сообщение #36 Gibrid » 03.05.2017, 14:03

Можливо, в залежності від погоди, ви хіба що затримаєте розвиток вашої картоплі, але, гадаю, досить несуттєво, адже з кожним днем стає тепліше. Але якщо мульчувати карт поллю, то гадаю після другого нагортання все ж краще. Але знову ж, краще мульчувати не в оптимальні терміни, аніж взагалі не мульчувати. І тут вже не головне питання чим, опалим листям чи тирсою, повірте, урожай під мульчею значно краще ніж без неї, особливо в посушливе літо, які все частіше в останні роки.


Вернуться в «Грунт і підвищення родючості»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость