Як позбутись мишей

Описание: Засоби боротьби з шкідниками та хворобами на рослинах

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 224
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #1 Lariska » 29.09.2016, 17:11

Осінь час активізації наших менших друзів, які так і хочуть залізти до нашого будинку, і звати цих тваринок – миші. Як вони мені надоїли, від них ніде і нічого не можна сховати. Здається всі щілинки закриті, але час від часу чути як десь за стіною шкребеться вона, і в мене починає шкребти в душі, аж коси буває дибки встає, так я їх боюсь, а як вигнати їх не знаю. Ловимо їх на клей спеціальний, бувало по пару штук за ніч, але менше їх не стає. Ось вичитала про ультразвукові прибори здатні відлякати цих непроханих госте. Хтось користувався ними, є сенс купити його?

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213
З нами: 1 год 6 місяців

Сообщение #2 eddbit » 29.09.2016, 21:47

Такі милі та гарні звірки, чого їх дівчата бояться? Відро з цементом в руки і навкруги хати заробляти всі дірки, і мишей не стане.
Живу как умею и другим не мешаю

Ostap
Ostap
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 27
З нами: 1 год 2 місяця

Сообщение #3 Ostap » 10.10.2016, 08:14

Дієву та просту пастку для нахабних мишей можна легко зробити своїми руками. Я знаю один спосіб, який не раз випробував у себе на дачі при ловлі мишей. Для цього вам знадобиться звичайнісіньке відро, дріт і пластикова пляшка.
Візьміть пластикову пляшку (в діаметрі вона повинна бути трохи менше діаметра відра) і просвердліть дві дірочки: в кришці пляшки і в центрі її дна.
Протягніть в обидва отвори дріт (бажано мідний, так як він міцний і легко гнеться).
На кінцях дроту зробіть гачки і закріпіть пляшку до відра.
За допомогою скотча прикріпіть по всій пляшці ласощі які смачно пахнуть - сухарики, насіння, горіхи...
Притуліть до відра якусь паличку так, щоб мишка, піднімаючись, потрапила відразу до пляшки. Як тільки вона стане на пляшку, та прокрутиться, і мишка звалиться в відро.
Якщо ви не дуже шкодуєте мишей - налийте у відро води і мишки потонуть. Якщо ж вам шкода цих гризунів, то залиште відро порожнім і, коли наловите купу мишок, віднесіть відро в ліс чи поле, або до сусіда з яким посварились, і випустіть гризунів на волю.

Alona
Аватара
Alona
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 81

Сообщение #4 Alona » 11.10.2016, 12:18

В село поставили звуковой отпугиватель ... често - до одного места, мыши как ходили пешком за зерном так и ходят...
Покупаю тройку в таких больших таблетках (как когда-то был сухой спирт)... действенное средство... полно поздыхало
А даже если сдохнет где то в доме за стенкой или под полом, на чердаке то достаточно быстро высохнет и в мумию превратится, не будет она вонять.

Veprik
Veprik
Повідомлення: 9
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #5 Veprik » 11.10.2016, 12:37

Могу рекомендовать к использованию тройку – называется она в реальности «Крысиная смерть», и можно не переживать о запахе. Принцип действия у нее такой, что мышь подыхает не сразу, а сначала испытывает удушье, и вылезает из норы на улицу на свежий воздух, и там подыхает. Я сам такой препарат использовал. Он очень эффективен. Для крыс идеально подходит, потому что они, твари, умные, и если одна из них сдохнет от какой-то тройки, то другие ее жрать не будут. А так, как отравленная крыса \ мышь дохнут на улице, за пределами норы, то другие особи не видят угрозы, и едят тройку все.

sveta
sveta
Повідомлення: 25
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #6 sveta » 02.11.2016, 10:17

Миша-це дрібниці... щур в будинку чи сараї - ось це все страшно, ми три місяці вели війну проти нього, намагаючись вигнати або зловити гуманно.
В результаті, коли лопнуло моє терпіння, я купила отруту і забула її дістати ввечері... Ця тварюка прогризла дно моєї сумки вночі і намагалася перетягати кульки що смачно пахнуть до себе в гніздо, здохла якраз посеред кухні, вранці був мені подаруночок...
Якщо по темі як позбутись мишей - купити отруту з муміфікацією, щоб не засмерділась, розкидати, і буде щастя і вам і вашим мишам – підуть швидше в кращий світ...

Vovik
Vovik
Повідомлення: 26
З нами: 1 год

Сообщение #7 Vovik » 05.11.2016, 14:53

Теж, один зі старих перевірених способів... Думаю в кожного є порожня пляшка з-під шампанського... Пляшку прополоскати і всередину налити зовсім трохи соняшникової олії (краще не рафінуваної або ринкової - щоб краще пахло). Пляшку покласти шийкою на невелике піднесення (брусок), щоб була злегка під нахилом і прилаштувати до шийки щось типу не великої драбинки або що-небудь, щоб миші могли вільно піднятися до "входу" ... Все. На ранок, якщо "арсенал" дозволяє - пляшку просто викинути подалі (з міркувань гуманності можна навіть не закривати... або витрусити звірків ... або покласти пляшку "носом вниз", щоб вони вибратися могли самі. Миші, потрапивши всередину назад вибратися вже не зможуть - стінки слизькі і під нахилом... Тільки зафіксуйте пастку з боків, щоб не скотилася випадково.

Tetyana
Tetyana
Повідомлення: 32

Сообщение #8 Tetyana » 22.11.2016, 19:47

Скільки не пробувала різні засоби від мишей, мало що ефективно допомагає. Якось приїхала родичка і розповіла, як вони у себе в селі приструнили мишей.
Тож пропоную рецепт частування для гризунів. Ефективний спосіб дозволить легко позбавитись від мишей на дачі.
Я це засіб використовую вже кілька років, розкладаю ці ласощі для мишей насамперед, коли приїжджаю рано навесні на дачу.
Робиться все просто. Беру будь-який засіб для боротьби з колорадським жуком (нічого не плутаю - саме від колорадського жука), тільки обов'язково рідкий. Додаю його в зварене пшоно або будь-яку іншу кашу і обов'язково присмачую цю суміш пахучою соняшниковою олією. Роблю кульки і в кришках або на картонці подаю це частування незваним гостям. Миші залишають будинок стрімко і до нашого від'їзду з дачі не з'являються.

Tosik
Tosik
Повідомлення: 30

Сообщение #9 Tosik » 25.11.2016, 18:51

У цьому році, як тільки похолодало, миші стали зграями бігти до осель, щоб сховатися і ситно пережити зиму.
У мене в арсеналі є кілька способів боротьби з цими гризунами. Якщо вони потрапили в оселю, а в мишоловки не йдуть, то в таких випадках добре зарекомендував себе мишачий клей. Потрібно на щільній поверхні зробити з клею кільце, а всередину покласти смажене насіння. Мишка обов'язково прийде на запах і приклеїться.
Якщо гризуни влаштувалися в коморах або сараях, то тут можна застосувати старий дідівський метод. Люди похилого віку знають, що всі комори, де знаходилося зерно, обов'язково були обсаджені бузиною. Запах бузини миші не виносять, і тікають звідти подалі. У мене немає бузини, але влітку, під час цвітіння бузини, збираю гілки і розкладаю по сараям і під ємностями для зберігання зерна. На наступний рік я тільки міняю старі гілки на нові.

errror
errror
Репутація: 5 (+5/−0)
Повідомлення: 271

Сообщение #10 errror » 27.11.2016, 09:51

З огляду на питання про можливість використовувати пійманих мишей в якості корму для домашньої птиці постало питання як зловити мишку живою. Підходять методи описані вище паном Остапом та Вовіком, може ще хтось що порадить з способів без використання отрутохімікатів та клею як зловити мишку.

Kiril Petrov
Kiril Petrov
Повідомлення: 24
З нами: 7 місяців 25 днів

Сообщение #11 Kiril Petrov » 24.03.2017, 21:35

Как я понял из своего опыта избавиться от мышей при наличии корма (у меня живут куры, поэтому корм необходимо где то хранить) невозможно. Поймаете одних, на запах корма придут другие. И для себя вижу единственный выход спрятать корм в места недоступные для мышей, чтобы им не стало что кушать и они, надеюсь, сами уйдут от меня. Вот и надумал пересыпать пшеницу и другие корма в пластиковые бочки (у меня есть по 40 и 60 литров). Вот вопрос, собственно, или не прогрызут мыши и им подобные грызуны пластиковые бочки в надеждах добраться до корма?

45freska
45freska
Повідомлення: 18
З нами: 8 місяців 25 днів

Сообщение #12 45freska » 25.03.2017, 18:23

У мене миша прилипла до клею, всієї тушкою. Мені стало її шкода, і я відрізала картон по контуру мишки і поклала її в банку. Тепер живе у мене, така мила, годую сухариками, горішками і фруктами!

Werdikt
Werdikt
Повідомлення: 21

Сообщение #13 Werdikt » 25.03.2017, 20:27

Хочу поділитись своїм, певно унікальним, способом ловити мишей. В мене в коморі стоїть їжа для курей, тож мишей там щороку вистачає. Особливо коли заходиш в темпу пору доби в комору то миші тікають хто куди. Завжди присвічую собі ліхтариком, я спробував його фокусувати на миші аби її засліпити і поки вона підсліпувата вгателити їй чимось по голові. Еге ж не тут то було, дивиться пильно на ліхтарик і чорт її не бере тікає так швидко що не встигаю нічим її зачепити. І тут мені на думку прийшло згада про лазер який світить настільки яскраво, що навіть наводити на очі людині мені і в голову не приходило. Але ж мишу осліпити можна спробувати. І розваги, і корисна справа – від мишей позбудусь. Вечір, я взяв лазера і відправився до комори. Мишей як завжди вистачає – хто куди, а одну я впіймав лазером і намагаюсь світити прямо на неї. Миша втрачає орієнтацію, і біжить швидко, але видно лише Богу відомо куди. Взагалі аж коси дибки стали, бо мише не розбирає шляху зовсім, ніби сліпа, але біжить щодуху і трохи на мене не вискочила – адреналін ще той. Тож цікаво і чесно кажучи трохи страшно. Спробуйте – жуть, коли осліплена миша біжить на тебе.
Мишу не зловив, але думаю так реально мишу можна осліпити – світить лазер дуже потужно.

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 11 (+11/−0)
Повідомлення: 213

Сообщение #14 eddbit » 26.03.2017, 16:17

Werdikt, як кажуть на війні всі заходи добрі :) Але ваш метод то більше іграшка.
В мене простий спосіб як зловити непроханих гостей. Не потрібно нічого свердлити, клеїти, стругати і взагалі майструвати. В кожного є порожня пляшка з олії. Все що необхідно так це встановити цю пляшку під кутом близько 30 градусів і зробити щоб до горлечка пляшки був доступ для мишки. Запах олії приваблює мишей, які лізуть в пляшку, а назад не можуть вилізти, бо ноги в олії і слизько. Покажу на фото як в мене ловляться миші в таку пляшку без всяких мудрувань. Поставив пляшку – на ранок сидить буває і по дві гості.
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
Живу как умею и другим не мешаю

Alona
Аватара
Alona
Повідомлення: 81

Сообщение #15 Alona » 20.04.2017, 20:44

Kiril Petrov писал(а):Как я понял из своего опыта избавиться от мышей при наличии корма (у меня живут куры, поэтому корм необходимо где то хранить) невозможно. Поймаете одних, на запах корма придут другие. И для себя вижу единственный выход спрятать корм в места недоступные для мышей, чтобы им не стало что кушать и они, надеюсь, сами уйдут от меня. Вот и надумал пересыпать пшеницу и другие корма в пластиковые бочки (у меня есть по 40 и 60 литров). Вот вопрос, собственно, или не прогрызут мыши и им подобные грызуны пластиковые бочки в надеждах добраться до корма?
Не погрызут, они так рот не смогут открыть, бочка круглая, им не за что уцепиться. А вот крышку могут погрызть. Вообще это такая напасть, которую выгонишь из сарая, поюежит на клумбу есть луковицы тюльпанов и все что встретит на своем пути.

Вернуться в «Шкідники, хвороби, бур'яни: заходи боротьби»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость