Як позбутись від кротів на ділянці

Описание: Засоби боротьби з шкідниками та хворобами на рослинах

eddbit
Аватара
eddbit
Репутація: 10 (+10/−0)
Повідомлення: 191
З нами: 1 год 1 місяць

Сообщение #1 eddbit » 12.10.2016, 21:26

За допомогою звичайних пластикових пляшок, виявляється, можна не стільки навіть прикрасити, скільки реально озвучити двір або сад а ще й прогнати кротів, якщо вони вам сильно докучають.
Конструкція цього пляшкового вітряного органу влаштована за аналогією з традиційним бабмуковим органом вітру.
У пляшках з гладкими стінками необхідно вирізати по дуже акуратному вузькому подовжньому пазу. Довжина паза - від 8 до 20 см, а ширина - 6-17 мм. Дуже важливо, щоб кромки пазів були якомога пряміше і паралельно один одному.
Пляшки встановлюються на жердинах, прикріпленими за пробки в перевернутому стані. Крім пляшок з пазами і цих жердин обов'язково потрібен вітер. Повітря, потрапляючи через паз в пляшку, змушує вібрувати стінки навколо паза, і виходить дуже цікавий звук. Частота і переливи звуку залежать від розміру пляшки, розміру паза, сили вітру і напрямку вітру щодо пляшки.
Різні розрізи - різні звуки: розріз 8 см на 10 мм видасть низький звук. Розріз 11 см на 9 мм дає середньої частоти звук. Розріз розміром 20 см на 6 мм дає пронизливий свист, але вимагає дуже точного кута падіння вітру. Розріз 16 см на 17 мм дає хрипкий звук.
Цей орган вітру дає неповторний ефект, якщо встановлено кілька окремих елементів з різними частотами, сусіди точно будуть налякані.

Прикрасимо життя музикою вітру!
Живу как умею и другим не мешаю

MelNik
MelNik
Репутація: 0 (+0/−0)
Повідомлення: 23
З нами: 8 місяців 11 днів

Сообщение #2 MelNik » 13.10.2016, 19:44

Я взагалі пацифіст по натурі, і вважаю за краще мирні способи боротьби з нашими меншими братами, тому цілком підтримую ТС. Багато моїх сусідів ставлять пастки, а мені шкода гризунів, тому вибираю метод відлякування. Кроти не люблять вібрацію будь-якого роду. Я по периметру своєї ділянки натягую мотузку, підвішую порожні пластикові або бляшанки. Коли вітер дме, вони вібрують. Кротам це не подобається і вони тікають. Недалеко правда, на сусідню ділянку, але зате від мене йдуть живі, а моїй совісті цього достатньо.

Lariska
Аватара
Lariska
Репутація: 4 (+4/−0)
Повідомлення: 216
З нами: 1 год

Сообщение #3 Lariska » 13.10.2016, 19:47

Потрібно спочатку розібратися звідки вони до вас лізуть. Якщо впевнені, що від сусіда, то обов'язково відгороджуватись від сусідів. Вкопати шифер по периметру, тоді кроти не будуть до вас лізти. А ще перевірте компостну яму - я у себе знайшла там лігво кротів. Налила туди випадково води зі шланга, так вони як почали звідти табунами вилазити! Кошмар!

Marina
Marina
Повідомлення: 17
З нами: 11 місяців 21 день

Сообщение #4 Marina » 13.10.2016, 19:52

Вкопати шифер по периметру

Ви що - шифер! Він вже давно визнаний небезпечним! І природі шкоди завдає, і людині! Там же стільки отрути знаходиться!
Банки різні на палицях і на мотузках теж навряд чи допоможуть від кротів. Принаймні мої на них не особливо реагували. Зате банки прекрасно відлякують птахів від вишні та інших плодових дерев!
Пожалійте ви тваринку - навіщо вбивати? Щоб вигнати її, потрібно просто позбавити того, чим вона харчується. Вона і сама піде! Хоча подумайте 10 разів перед цим, кроти адже паразитів різних вбивають! Проженете - і рослини піддадуться нападу негайно!

Angelisa
Аватара
Angelisa
Повідомлення: 24
З нами: 4 місяця 3 дня

Сообщение #5 Angelisa » 30.03.2017, 13:06

Добрий день! Дуже сумніваюся, що пляшки Вам допоможуть!
Я другий рік борюся з кротами. Починала з ультразвукових пристроїв... Потім застосовувала отрути, від дії яких вони нібито повинні були загинути... Швидше я траванулась, а не вони. Раз в тиждень проходжу по газону косаркою - риють як і рили раніше. До речі улюблене місце у них - біля насоса. Так що всі ці вібрації їм до одного місця. Я прочитала багато тем на різних форумах, і зрозуміла, що їх треба тільки вбивати. Насилу знайшла кротоловки дротові. Ну та це пусте... Ставила я їх не один раз - нікого не впіймала. Перед використанням тримала закопаними в землі, щоб пішли всі сторонні запахи. А кроти все одно риють або поруч, або під ними. Змогла я за весь час зловити тільки одного - в зарите відро. І то був малюк зовсім - видно недосвідчений. А сімейка його так і живе собі. Днями показували передачу про кротів і в кінці сказали, що динозаври вимерли, а кроти залишилися! Так що для себе я вирішила, якщо не умію спіймати, то постарайся розслабитися і отримувати задоволення!

Natali
Natali
Повідомлення: 26
З нами: 3 місяця 11 днів

Сообщение #6 Natali » 30.03.2017, 13:21

Прочитала і не зрозуміла, невже правда що пляшки не допомагають, у нас по вулиці на кожному городі стоять жердини і на них пляшки так підвішені, щоб крутились, аби відлякувати кротів, то це все не працює?

Kazanova
Kazanova
Повідомлення: 3
З нами: 2 місяця 15 днів

Сообщение #7 Kazanova » 29.05.2017, 15:06

Знаю перевірений спосіб як вигнати кротів зі своєї ділянки, щоб вони пішли надовго. Треба роздобути лушпиння часнику, приблизно дві жмені рук. Приблизно на відстані 2-2,5 метра один від одного, зробити виїмки в тунель крота, намагатися, щоб він не обвалився по краях. Напхати туди лушпиння і запалити. Горить лушпиння часнику досить довго, швидше тліє, але його запаху по тунелях кріт не переносить. Спробуйте, я думаю, результат вас не розчарує.

Михайло
Михайло
Репутація: 1 (+1/−0)
Повідомлення: 11
З нами: 1 місяць 6 днів

Сообщение #8 Михайло » 29.05.2017, 15:48

І де ж ви наберете стільки лушпиння часнику, яке, до речі, горить дуже швидко, як і будь-яке інше лушпиння, і терпіння? Кроти просто нариють нір в інших місцях, ось і все. Можу порадити профілактичну міру, якщо кроти поки у вас не оселилися. Вкопати по периметру ділянки сітку з оцинкованого дроту, на глибину близько 50 см. І яка виступає на 15-20 см над поверхнею. І буде вам щастя, в сенсі, кроти будуть оминати вашу ділянку стороною

Вернуться в «Шкідники, хвороби, бур'яни: заходи боротьби»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость