Часник захистить ваші рослини від більшості шкідників

Описание: Засоби боротьби з шкідниками та хворобами на рослинах

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 9 місяців

Сообщение #1 admin » 17.05.2016, 08:59

Більша частина нашої розсади вже зеленіє на городі і не за горами нова щорічна зустріч з Капустянкою, попелицею, різними гусеницями і мерзенними слимаками. Зараз саме час до неї підготуватися.

Хочу розповісти вам як я на пару зі своїм продуктом-рятувальником, що має назву в народі часник, захищаю свій город від більшості шкідників.

Часник у мене не якийсь особливий, а такий же звичайний як і у вас. Готую його з нього зілля: беру 200 г рослинного масла, одну велику головку часнику (10-12 зубчиків). Я часник зазвичай подрібнюю на тертці, але можна просто дрібно порізати, а часникове «пюре» добре перемішую з рослинним маслом і даю настоятися добу, щоб обидва продукти «перейнялися всією душею».

Через добу потрібно змішати всю настоянку з 3 л води. Перемішати потрібно дуже добре і постійно. Так щоб у вас не виявилося все масло зверху. Тепер можна обприскувати.

Користуюся постійно таким простим і дієвим засобом, зробленим власними руками. Обприскую раз в 3-4 тижні, а якщо пройшов дощ, то частіше. Тепер все садові паразити, на яких навіть дивитися гидко, хто облітає, а хто обзодить мій город, але ні хто не заходить.

Вернуться в «Шкідники, хвороби, бур'яни: заходи боротьби»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость