Молочна сироватка позбавить город від борошнистої роси і фітофторозу

Описание: Засоби боротьби з шкідниками та хворобами на рослинах

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Возраст: 43
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 8 місяців

Сообщение #1 admin » 17.05.2016, 09:03

Ну ось і настав час приготуватися до старанної роботи на своєму городі. На нас чекає копітка робота з вирощування улюблених овочів, а зокрема їх «годування» і захист.
Поспішаю поділитися з вами тим, як я вирощую чудові здорові овочі за допомогою кисломолочного продукту, про який ви чули швидше за все тільки на кухні. Це - молочна сироватка.
Використовую я її і як позакореневе підживлення, тобто обприскую по листочкам, і як кореневу підгодівлю, поливаючи рослини розведеним добривом.
Обприскуючи листя використовую таку пропорцію: три літри молочної сироватки на відро води. Щоб наше добриво краще прилипало до листочків, можна розчинити у відрі невеликий шматочок господарського мила. Далі беру маленький віник, занурюю в розчин і обприскую. Таким чином ми рятуємо нашу розсаду від фітофторозу та борошнистої роси.
При кореневій підгодівлі рослин необхідно розбавити 1 літр молочної сироватки в відрі води. Іноді я додаю в свої добрива йод: 10-20 крапель на відро. Це не обов'язково, просто рослинам йод корисний не менше, ніж нам. Поливаю цим розчином з розрахунку літрова баночка на кущ, але не під корінь, а навколо куща.
Така профілактична підгодівля проста у використанні, містить безліч амінокислот, корисних для розвитку і родючості рослин, і, крім користі, ми ще й кореневу систему рослин захищаємо від усіляких грибкових інфекцій, які так люблять приставати до наших овочів.

Вернуться в «Шкідники, хвороби, бур'яни: заходи боротьби»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость