Валеріана допоможе у боротьбі з хрестоцвітими блішками на капусті

Описание: Засоби боротьби з шкідниками та хворобами на рослинах

admin M
Администратор
Аватара
admin M
Администратор
Репутація: 6 (+6/−0)
Повідомлення: 162
З нами: 1 год 5 місяців

Сообщение #1 admin » 14.05.2016, 22:41

На дворі середина травня, скоро настане тепле літо. І знову полізуть, полетять і поповзуть на наші городи ці противні шкідники. А що у нас на ділянці є таке смачне і соковите, на що в першу чергу повзуть паразити? Звичайно ж, капуста.
Хочу поділитися з вами тим способом, яким я убезпечив свою капусту від шкідників. Компонентів в моєму рецепті небагато, до того ж вони завжди під рукою. У мене капусти всього десять кущиків. Для них я використовую наступні пропорції: на літрову банку звичайної проточної води додаю туди 15 мл настойки валеріани і чайну ложку розмоченого мила або рідкого. Всі інгредієнти ретельно перемішую і засіб для боротьби з шкідниками готов.
Як тільки помітили ворожий наскок, гарненько, не шкодуючи приготованого розчину, обприскуємо нашу капусту. Після можна і не переживати, шкідники тут ще довго не з'являться, вони чи то напиваються до смерті, то чи з похмілля мучаться, та так, що я їх більше на капусті не бачив.
Хочу помітити, що крім захисної функції моє зілля ще й зміцнює капусту, надає їй здоров'я.
Для тих, хто задумається, над валеріаною, поспішаю помітити, як не дивно, але коти капусту облизувати не приходять.

Вернуться в «Шкідники, хвороби, бур'яни: заходи боротьби»

Хто зараз на форумі (по активности за 5 минут)

Зараз цей розділ переглядають: 1 гость